Emeklilere 50 Bin TL Kredi Veren Bankalara İlgi Büyük! Düşük Faizlerle Kredi Fırsatı

Emekli vatandaşların da zaman zaman acil nakit ihtiyaçları gündeme gelebiliyor. Emekli maaş müşterilerine cazip faiz oranlarıyla kredi desteği sunan bankalar, vatandaşlardan büyük ilgi görüyor…

PAYLAŞ
TAKİP ET Google News ile Takip Et
Haber Kredi - Serhat KARAMAN

Beklenmeyen ve hesapta olmayan harcamalar için acil nakit ihtiyacı duyan emekliler, Türkiye’nin önde gelen kamu ve özel bankalarından ihtiyaç kredisi çekebiliyor. Düşük faiz oranları ve esnek ödeme koşulları ile bankalardan kredi çekmek isteyen emeklilerin sayısı giderek artıyor. Bu dönemde bankalar da emekli maaş müşterileri için çok cazip kredi fırsatları sunmaya başladı. İşte kamu ve özel bankaların emekli ihtiyaç kredisi kampanya detayları

Ziraat Bankası Emeklinin Artısı Kredi Paketi

Türkiye’nin en fazla bireysel ve ticari müşterisi bulunan kamu bankası olan Ziraat Bankası, emekli maaş müşterilerini de düşünüyor. Emeklinin Artısı Kredi Paketi duyurusunda bulunan banka, düşük faiz oranları sayesinde emeklilerden büyük ilgi görüyor. Edinilen bilgilere göre Ziraat Bankası emekli ihtiyaç kredisi en fazla 36 ay vade ile yüzde 1.63 oranında faizle kullanılabiliyor.

Halkbank Mutlu Emekli İhtiyaç Kredisi

Emekli maaşını Halkbank’tan alan müşterilere özel kaçırılmayacak kredi fırsatları sunan banka yüzde 1.58 oranında ihtiyaç kredisi faizi işletiyor. Bu bankanın emekli vatandaşlara sunduğu ihtiyaç kredisi kapsamında maksimum 36 ay vade seçeneği sunuluyor.

Vatandaşlar isterse eşit aylık taksitli veya artan taksitli gibi seçeneklerle kendilerine en uygun ödeme seçeneğini tercih edebiliyor. Halkbank emekli kredilerine başvurular banka şubelerinden yapılabiliyor. Ayrıca bankanın 3 ayda bir eşit taksitli geri ödeme seçeneği de bankadan emekli maaşını 3 ayda 1 alan emeklilere özel olarak sunuluyor.

Garanti BBVA Emekli Kredisi Detayları

Türkiye’nin en çok tercih edilen özel bankası Garanti BBVA, emekli ihtiyaç kredisi kampanyasında uygun fırsatlar sunuyor. Bu krediye başvuruda bulunmak isteyen emekli vatandaşların öncelikle bankanın emekli maaş müşterisi olması gerekiyor. Garanti BBVA emekli kredisi geri ödeme süresi 36 ayla sınırlandırılırken, banka kredide yüzde 1.69 faiz oranı kullanıyor. Emekliler ihtiyaç anında mobil bankacılık hizmetini kullanarak da ihtiyaç kredisi talebinde bulunabiliyor.

HABERİ PAYLAŞ:
HABER KREDİ EDİTÖRÜNDEN