Emekliler Müjde! Vakıfbank’tan Emeklilere Geri Ödemesiz Nakit 1000 TL! Herkese Verilecek! Emekliler Kuyruk Oluşturdu!

Emekliler özel avantajlara Vakıfbank yenisi ekledi. Emeklilere müjde!

Finans 08.10.2021 - 14:25 08.10.2021 - 14:25 Göksel Sarı

Bankaların emeklilere özel avantajları tüm hızıyla devam ediyor emeklilerin nakit sıkıntılarını gidermek amacı ile bankalar kredi ve promosyon uygulamalarına başladı.  Emeklilere uygun faiz oranları ile kredi imkanı sağlamasıyla bilinen banklarda olan Vakıfbank, bu kez düzenlediği promosyon ile emeklilerin ilgisini çekmeyi başarmış durumda. Promosyon dağıtacağını duyuran banka önünde kuyruklar oluşmaya başladı.

100 Liraya Kadar Promosyon

2017 yılından bu yana uygulanan emeklilere özel promosyonlar ile bazı şartlar karşılığında emeklilere özel nakit para verilmekte. Bu kapsamda promosyonlarına devam eden Vaakıfbank’ta kampanyasını duyurdu. Emeklilerin maaşlarını Vakıfbanka taşıması durumunda bu promosyonların sağladığı nakit desteği kullanılabilecek. Vakıfbank dışında başka bir bankadan emekli aylığı alan emekliler bu aylıklarını Vakıfbanka taşımaları durumunda 1000 liraya kadar bir defaya mahsus promosyon alacaklar.

Maaşlar Nasıl Vakıfbanka Taşınır?

Vakıfbank ın düzenlemiş olduğu bu promosyon ile emekliler aylıklarını nasıl yaşayacaklarını araştırmaya başladı. Emekli aylıklar e-Devlet üzerinde ve ikamet edilen yerdeki Sosyal Güvenlik Kurumu merkezlerinden taşıyabilmektedir. e-Devlet üzerinden dijital olarak taşınabilen aylıklar, SGK merkezlerinde ise maaşın Vakıfbanka taşınmasının istenildiği bir dilekçe ile taşınabimektedir. Aylık taşıma işlemleri tamamlanan emekliler ardından Vakıfbank’a müracaat ederek promosyonlarını kullanabilirler. Verilecek olan promosyonlar, emekli maaşının ilk ay bankaya yatması sonrası emeklilere verilecek.

Emekli Promosyonu Tutarları

Emekli promosyonu yapan Vakıfbank, hangi miktarlardaki emekli aylıklarına ne kadar promosyon verileceğini de belirledi. Bu duruma göre emekli aylıklarına göre verilecek promosyon tutarları şu şekilde:

●1500 liraya kadar olan emekli maaşları için 500 lira promosyon ödemesi yapılacak.

●1500 ile 2500 lira arası olan emekli maaşları için 625 lira promosyon ödemesi yapılacak.

●2500 lira ve üzeri olan emekli aylıkları için ise 750 lira promosyon ödemesi yapılacaktır. Bu ödeme maaşın miktarına göre 1000 liraya kadar çıkabilmektedir.

Promosyon ödemeleri 3 yılda bir kez olmak üzere verilmektedir. Ayrıca emeklilerden 3 yıl boyunca maaşını başka bir bankaya taşınmayacağının sözü de istenmektedi