Emekliler için duyuru yapıldı! O tarihte üç aylık emekli aylığı kadar promosyon ödemesi yapılacak hemen inceleyin - Türkiye'de 12 milyonu aşkın emekli için yeni promosyon gelişmeleri duyuruldu. Emeklilerin Temmuz ayından itibaren bir numaralı gündemi olan emekli promosyon rakamları ile ilgili sıcak gelişmeler yaşanıyor. Buna göre ise yapılan açıklamalarda emekli aylıklarında 3 aylık yeni dönemece giriliyor. Daha önce de ilk olarak Haber Kredi tarafından duyurduğumuz sıcak gelişmelerde emekliler için fırsatlar duyurulmuştu. 

Promosyon ödemelerinde yeni döneme doğru girilirken emekliler için de bankalardan yeni kampanyalar üst üste duyurulmaya devam ediyor. Verilen o tarihte üç aylık emekli aylıkları kadar promosyon ödemeleri hesaplara aktarılacak. İşte detaylar ve daha fazlası haberkredi.net adresinde yer alıyor.

O TARİHTE ERDOĞAN AÇIKLAYACAK

Türkiye'de emekliler için yapılacak olan promosyon ödemelerinde her ay yeni dönemece doğru giriliyor. Bu doğrultuda Cumhurbaşkanı Erdoğan tarafından yapılacak olan açıklamalar merakla bekleniyor. Daha önce de gündeme düşen AK Parti'nin seçim hazırlıkları kapsamında 28 Ekim'de duyurular yapılacak. Kamu bankalarında promosyon rakamları 750 TL'de kalırken özel bankalar ise tutarları 10 bin TL'ye kadar çıkarmıştı. 

Ülke genelinde milyonlarca emekli kamu bankalarından maaş alırken rakamların artmaması sebebiyle aylıklarını farklı bankalara taşımışlardı. Devlet bankaları ile ilgili her gün yeni gelişmeler gündeme düşerken rakamların ne zaman artacağı merak ediliyor. İşte gündeme düşen o iddialar..

3 AYLIK MAAŞI KADAR PROMOSYON

Türkiye'de promosyon rakamları en düşük 3 bin 500 TL seviyelerine kadar çıkarıldı. Emekliler için ödenen en yüksek promosyon rakamları ise 10 bin 500 TL'ye kadar çıkmıştı. Ekim ayında yeni promosyon kampanyaları açıklanmazken tarihleri ise uzatıldı. 

İslam Memiş altın ve dolar için dikkat çeken uyarıda bulundu! Yaz ayında getirisi çok olacak İslam Memiş altın ve dolar için dikkat çeken uyarıda bulundu! Yaz ayında getirisi çok olacak

Kamu bankalarından ise bir hareket bekleyen emekliler bu süre doğrultusunda gündemde ki gelişmeleri yakından takip ediyor. Promosyonlarda üç aylık maaş tutarı kadar en yüksek ödemeler yapılırken Ocak 2023'de en düşük emekli aylığının 5 bin 500 TL olması bekleniyor.

Emekli aylıkları 5 bin 500 TL tutarına yükseldiğinde ise özel ve kamu bankalarından yapılacak olan ödeme tutarının 16 bin 500 TL'ye yükselmesi bekleniyor.