Emekli Maaşını Ziraat'ten Alan Rahatça Konut Sahibi Olabilecek! Üstelik En Uygun Oranlarla!

Emekli maaşını Ziraat’ten alan veya Ziraat Banaksına taşıyanlar cazip finansmanlardan yararlanabilecek. Emekliye Ziraat’ten büyük destek geldi!

Finans 03.03.2022 - 11:14 03.03.2022 - 11:14 Serhat Karaman

Türkiye’nin en köklü kamu bankası olarak vatandaşlara destekleyici bankacılık hizmetleri ile finansman sağlayan Ziraat Bankası, konut sahibi olmak isteyen emeklilere yeni bir fırsat sunuyor. Avantajlı finansman paketleri ile emeklinin ihtiyacı olan nakit desteğini ve ev satın alırken ihtiyaç duyduğu finansmanı sağlamak için cazip oranlar sunuluyor. 

Emekli maaşını Ziraat Bankası’ndan alan vatandaşların yararlanabileceği kredi paketi kapsamında avantajlı koşullar ile emeklinin konut ve nakit ihtiyacı tek birlikte karşılanabiliyor. Ayrıca Dijital Kredi ürünü ile vatandaşların şubelere bile gitmeden kredi kullanmaları sağlanmaktadır. 

Emekliye 1.642 TL Taksitle Konut Kredisi 

Emeklinin Artısı Kredi Paketi kapsamında Ziraat Bankası emeklinin konut ihtiyacını çözüme kavuşturuyor. Uygun oranlar ile verilecek kredi sayesinde emekli vatandaşların diledikleri evi düşük taksit fırsatlarından yararlanarak kullanması mümkündür. 120 ay vade seçenekleri ile sunulacak kredi kapsamında yüzde 1,29’dan başlayan faiz oranları uygulanmaktadır. 

Haber

Ayda sadece 1.642 TL taksit ödeyerek 100 bin lira konut kredisi için avantajlı oranlardan yararlanabilirsiniz. Kredi miktarı ve vade sayısına göre değişen oranlar arasından en cazip seçenekleri kullanarak rahat bir ödeme dönemi geçirmeniz de mümkündür. Ayrıca sadece konut ihtiyaçları için değil, emeklinin nakit ihtiyacı için de finansman desteği sağlanmaktadır. 

Emeklinin Nakit İhtiyacı Çözülecek

Ziraat Bankası ayrıca ilgili kredi paketi kapsamında emeklinin nakit ihtiyacını da çözüyor. Tüketici kredilerinde 25 bin liraya kadar olan tutarda krediler için yüzde 1,55 faiz oranıyla kredi desteği verilmektedir. 25 bin TL ve üzerinde tutarlar için faiz oranı yüzde 1,69 olarak belirlenmiştir. 36 aya kadar vade imkanının yer aldığı kredi kapsamında emeklinin tüm ihtiyaçlarının karşılanması hedeflenmektedir. 

Emeklilere özel Ziraat Bankası’nın avantajlı konut ve tüketici kredisinden yararlanmak için emekli maaşını taşıma işlemlerini hemen yapabilirsiniz. Ayrıca emekli maaşını Ziraat Bankası’na taşıyanların maaşına ek olarak 750 TL’ye kadar herhangi bir şart veya geri ödeme olmadan nakit promosyon desteği de verilmektedir. 

Gelişmelerden Haberdar Olun

@