Emekli Maaşını Şekerbank'tan Alanlara Bin 750 Lira Nakit Desteği!

Milyonlarca emeklinin yüzünü güldüren haber Şekerbank’tan geldi. Emekli maaşını taşıyanlara 1.750 TL’ye kadar nakit promosyon ve avantajlı krediler…

Ekonomi 22.11.2021 - 17:41 22.11.2021 - 17:41 Göksel Sarı

Emekli Müşteri Paketi kapsamında Türkiye’deki milyonlarca emekliye Şekerbank’tan finansman destekleri ve nakit promosyon fırsatı sunuluyor. SSK, Bağ Kur ve Emekli Sandığı kapsamında yer alan tüm vatandaşların yararlanabileceği paket kapsamında 1.750 TL’ye varan anında nakit promosyon desteği sunulacak. Ayrıca söz konusu paket kapsamından yararlanacak kişiler için 3 ay ödemesizavantajlı krediler ve ücretsiz havale – EFT fırsatları da sunuluyor. Bankaların nakit promosyon kampanyalarının son dönemde artış göstermesine karşın milyonlarca emekli vatandaşın bu destek paketlerine ilgisinin de yoğun olduğu ifade ediliyor.

Şekerbank’tan Emekli Maaşına Ek Nakit Promosyon

Emekli maaşını Şekerbank’a taşıyan tüm vatandaşlar için 1.750 TL’ye varan nakit promosyon ödülü verilecek. Bankanı Emekli Müşteri Paketi kampanyaları kapsamında belirlenen yüksek oranlar birçok kişi için fırsat sunacak. Emekli maaşı oranlarına göre belirlenecek nakit promosyon seçenekleri arasında en düşük 1.250 TL verilecek.

Şekerbank üzerinden emekli maaşını almayı taahhüt eden kişiler için; maaş aralığı 1.499 TL’ye kadar olan müşteriler için 1.250 TL, 1.500 TL – 2.499 TL arasında 1.500 TL ve 2.500 TL ve üzerinde olanlar ise 1.750 TL değerinde nakit promosyon ödemesi alabilecek. Emeklilerin artan hayat pahalılığı karşısında ek promosyon paketleri ile rahat bir nefes almalarını sağlayacak kampanyaya tüm SGK emeklilerinin başvuru yapması mümkündür.

Şekerbank’tan 3 Ay Ertelemeli Emekli Kredisi

Şekerbank Emekli Müşteri Paketi kapsamında ayrıca avantajlı düşük faiz oranları ile tüm vatandaşlar için cazip kredi kampanyaları da sunulmaya devam ediyor. 3 ay erteleme avantajları ile kullanılacak kredi kapsamında, kredi taksitleri maaşın yattığı güne göre ayarlanabilir özellikte sunuluyor. Uygun ödeme koşulları ve düşük faiz seçeneklerinden yararlanarak kredilerini Şekerbank üzerinden alan tüm emekliler, nakit promosyon seçenekleriyle de ek gelir elde edebilecekler.

Emeklilere Özel Ücretsiz Havale ve EFT Fırsatı

Emekli maaşını Şekerbank’a taşıyan müşteriler ayrıca EFT ve havale masraflarından da muaf tutularak günlük bankacılık hizmetlerinden yararlanabilecekler. Öte yandan Şekerbank ATM’lerinden ücretsiz limit üstü nakit çekim imkanı ve diğer tüm banka ATM’leri üzerinden ücretsiz olarak maaş hesaplarına erişim ve nakit çekim fırsatları da kampanya kapsamında yer alıyor.  

Gelişmelerden Haberdar Olun

@