Emekli Maaşını Erken Almak Mümkün! Akbank Üzerinden Emekli Maaşı Yatmadan Faizsiz Olarak Paranızı Alabilirsiniz!

Emekli maaşlarına ilişkin bilinmeyen detaylar ortaya çıktı. Kimse bunu bilmiyordu! Emekli maaşını 2 gün erken almak ve 2.500 TL destekten yararlanmak mümkün…

Ekonomi 23.02.2022 - 23:30 23.02.2022 - 23:30 Serhat Karaman

Akbank’ın emekli müşterilerine sunduğu avantajlar dikkat çekmeye devam ediyor. Özellikle son dönemde emekli vatandaşların artan ihtiyaçları için ayrıcalıklı bankacılık hizmetlerini tercih etmeleri sağlanıyor. Emekli maaşlarına ek desteklerden yararlanmak ve birçok temel bankacılık hizmetlerini masrafsız olarak veya düşük oranlarla gerçekleştirmek isteyenler bu bankayı tercih ediyor. 

Akbank SGK Emekli Maaş Ödemeleri kapsamında duyurulan birçok avantaj yeni detayların da ortaya çıkmasını sağladı. Emekli maaşını Akbank’tan alanlar yüzde 0 faizle maaşları yatmadan 2 gün önce para çekme fırsatından yararlanabilecek. Üstelik bu kişilere 2.500 TL maaşa ek geri ödemesiz destek veriliyor. 

Emekli Maaşınızı İki Gün Erken Çekebilirsiniz!

Akbank SGK Emekli Maaş Ödemeleri kapsamında birçok avantaj tüm emeklilere sunulmaya devam ediyor. Maaşını Akbank’a taşıyanlara özel cazip tekliflerin sunulduğu Akbank üzerinden SGK emekli maaşını yatmadan 2 gün öce faizsiz olarak hesaptan çekebilmektedir. Öte yandan Akbank Mobil veya İnternet üzerinden hafta içi çalışma saatlerinde EFT işlemlerini yapanlar tamamen ücretsiz olarak bu bankacılık işlemlerini gerçekleştirebilmektedir. Bireysel ihtiyaç kredilerinde ise emekliye özel ayrıcalıklı faiz oranları uygulanarak finansman desteği de sağlanmaktadır. 

Haber

Akbank’ın dijital kanallarını kullanarak maaş taşıma işlemlerini tamamlayan ve banka müşterisi olanlar birçok fırsattan anında yararlanabilecekler. 

Emekli Maaşına 2.500 TL Ek Ödeme Verilecek!

Emekli maaşını Akbank’a 3 yıllığına taşıyan veya yeni emekli maaşını Akbank’tan almayı taahhüt edenlerin hesabına 2.500 TL’ye varan nakit promosyon verilecek. Maaş oranlarında göre yapılacak ödemeler kapsamında başka herhangi bir koşul ise aranmayacak. Bu sayede emeklinin 2022 yılında nakit ihtiyacına destek olunması hedefleniyor. 

2.500 TL nakit ödemesine ek olarak, SGK emekli maaşını taşıyanlara özel otomatik fatura talimatı verenlere 500 TL’ye varan chip – para kazanma şansı da sunuluyor. Emekli bankacılığına dair sayısız avantajı ve ayrıcalıkları bir arada sunan Akbank, nakit promosyon desteğini 28 Şubat 2022 tarihine kadar başvuru işlemlerini tamamlayan kişilerin hesaplarına tanımlamaktadır. 

Gelişmelerden Haberdar Olun

@