Emekli maaşı olanlara müjde! 30 Eylül 00:00'a kadar başvurusunu yapana tek seferde nakit 12.500 TL ödeme.Bankaların emekli maaşı promosyonu yarışı tüm hızı ile devam ederken emekliye en yüksek promosyon müjdesi o bankadan geldi. TEB emeklilere maaş promosyonu konusunda rakamı arttırdı, en yüksek promosyon veren banka oldu.

TEB emekli maaşı promosyonu yarışında diğer tüm bankalar fark atarak en yüksek promosyon veren bana oldu. Hem şartsız net promosyon ödemesi tutarında hem de ek ödül ve fırsatlarla elde edilen toplam promosyon rakamında en çok ödeme sözü veren banka TEB oldu. 

Enflasyon rakamlarında yaşanan yükseliş nedeniyle artan hayat pahalılığı altında ezilen emeklilere ilaç gibi gelen promosyon rakamları özel bankaların rekabeti ile yükselmişti. Kamu bankaları süreçte sessiz kalmaya devam etseler de özel bankalar birbirleri ile giriştikleri yarışla söz konusu rakamları 10 bin TL üzerine taşımayı başarmışlardı. 

12 kg mutfak tüpüne yeni güncelleme yolda! O tarihe kadar aldın aldın yoksa ödenemeyecek 12 kg mutfak tüpüne yeni güncelleme yolda! O tarihe kadar aldın aldın yoksa ödenemeyecek

emekliteb

EMEKLİLERE EN YÜKSEK PROMOSYON VEREN BANKALAR! EN YÜKSEK MAAŞ PROMOSYONU HANGİ BANKADA?

Emeklilerin promosyon rakamları hakkında Ağustos ayında ilk adımı Akbank atmış ve ödemiş olduğu tutarı bir anda 7 bin TL rakamına arttırarak büyük bir çıkışa imza atmıştı. Akbank'ın ardından pek çok özel bankada zorunlu olarak promosyon rakamını arttırırken söz konusu kampanyaların Ağustos ayında sona ereceği iddiaları da gündeme gelmişti. 

1 Eylül 2022 tarihi itibari ile ödediği promosyon rakamını 5 bin liradan yüzde 50 zam ile 7 bin liraya çıkartan İş Bankası yarışın devam edeceği sinyalini verirken 2022 maaş promosyonu rakamları için en yüksek teklif ise TEB'den geldi. TEB net promosyon tutarı olarak ilan ettiği 8 bin TL'lik rakam ile en yüksek promosyon veren banka oldu.

TEB PROMOSYON 2022! TEB'İN EMEKLİ PROMOSYONU RAKAMI NE KADAR, EN YÜKSEK KAÇ TL ÖDENİYOR?

TEB tarafından yapılan yeni güncelleme ile emekliye promosyon rakamı 2022 yılının Eylül ayı için 8 bin TL olarak belirlendi. Kampanyada yapılan güncelleme sonrasında;

tebpromosyonyeni

Emekli maaşı 0-1.499 TL arasında olan emeklilere 5.500 TL, 

Emekli maaşı 1.500-2.499 TL arasında olan emeklilere 6.750 TL, 

Emekli maaşı 2.500 TL ve üzerinde olan emeklilere ise net 8 bin TL emekli maaşı promosyonu ödemesi yapılacağı ilan edildi. Bu rakama ek olarak aynı zamanda emeklilere 4 bin 500 TL chip para kazanma imkanı sunulurken ek promosyon rakamı ile alınacak toplam rakam 12 bin 500 TL olarak ilan edildi.