Bankaların maaş promosyonu yarışı SGK tarafından açıklanan yeni promosyon rakamları ile yeni bir boyuta taşınırken söz konusu promosyon ödemesi bankalar tarafından memur ya da emekli maaşı alan kişilere yapılıyordu. Yapı Kredi Bankası yeni promosyon kampanyası ile büyük yankı uyandırırken emekli olmayanlara da 2 bin 500 TL promosyon ödemesi yapacağını duyurdu. 

LC Waikiki sıraları bayram öncesini aratmayacak! Ziraat Bankası'ndan giyim alışverişinde yüzde 30 indirim fırsatı LC Waikiki sıraları bayram öncesini aratmayacak! Ziraat Bankası'ndan giyim alışverişinde yüzde 30 indirim fırsatı

Özel bankalar arasında emekliye en yüksek maaş promosyonu veren bankalar arasında ilk sıralarda yer alan Yapı Kredi Bankası emekli olmayanlarda promosyon müjdesi verdi. Düzenlenen kampanyadan yararlanmak isteyen kişilerin tek yapmaları gereken hemen başvurusunu yaparak istenilen şartları yerine getirmek! İşte 2 bin 500 TL promosyon ödülü kazanmak isteyenlerin yapmaları gerekenler... 

YAPI KREDİ BANKASI PORMOSYON ÖDEMESİNDE EMEKLİ OLMAYANLARA DA ÖDEME YAPIYOR! EMEKLİ REFERANS KAMPANYASI NEDİR?

Yapı Kredi Bankası tarafından açıklanan kampanya da "Emekli yakınlarınıza referans olun, hem onlar kazansın hem de siz kazanın!" sloganı ile kampanyaya katılan kişilere 2 bin 500 liraya kadar ödeme yapacaklarını açıkladı. Düzenlenen kampanyaya emekli referans kampanyası adı verilirken düzenlenen kampanyadan yararlanmak için ilk aranılan şart kişinin Yapı Kredi Bankası müşterisi olma şartı olarak açıklandı. 

yapı kredi emekli promosyonu-1

Emekli yakınlarının da promosyon ödülü kazanmasını sağlayan kampanya ile 31 Ekim 2022 tarihine kadar kampanyaya katılan kişiler SGK (SSK / Bağkur / Emekli Sandığı) maaşı sahibi bir emekliye referans olarak 2 bin 500 liraya kadar ödül kazanabilecekler. Getirilen her emekli için Yapı Kredi Bankası 250 TL ödeme yaparken ödül kazanmak için başvuru yapmak isteyen kişiler işlemlerini İletişim Merkezi ve Yapı Kredi Mobil üzerinden gerçekleştirilecekler. 

kampanya koşulları

YAPI KREDİ BANKASI EMEKLİ REFERANS KAMPANYASI İLE NASIL ÖDÜL PARA KAZANILIR?

Emekli yakınını getirmeden önce kişinin ilk olarak Yapı Kredi Bankası müşterisi olması gerekiyor. Yapı Kredi Bankası müşterisi olmayan kişiler uzaktan müşteri edimi ile mobil şube üzerinden müşteri olabiliyor. Sonrasında emekli yakınınız maaşını taşımadan önce sizin bankayı arayarak referans kodu almanız gerekiyor. Bu kodu veren emekli kişinin maaşını taşıması ile sizde 250 liralık promosyon ödülü kazanmış oluyorsunuz. Bu ödül tutarı 10 kişiye kadar emekli maaş müşterisi ile 2 bin 500 liraya kadar çıkabiliyor.