Elektronik Ürün ve Cep Telefonu Harcamalarında Faizsiz Kredi Dönemi Başladı! Fibabanka Duyurdu!

Fibabanka müşterilerine özel elektronik ürün ve cep telefonu harcamalarında yüzde 0 faizli kredi dönemi resmen başladı. İşte en uygun alışveriş kredisi…

Kredi 30.12.2021 - 13:58 30.12.2021 - 13:58 Serhat Karaman

Kurda yaşanan sert dalgalanmalar sonrasında fiyatları en çok artan ürünlerden olan elektronik ürünler ve cep telefonları, yeni dönemde bu ürünleri alacak kişiler için yeni finansman arayışlarının da önünü açtı. Fibabanka müşterilerine özel sağlanan faizsiz kredi ile en uygun ödeme koşullarıyla kredi kullanımı mümkün hale getirildi. 

CarrefourSA mağazalarında geçerli olmak üzere tüm teknolojik ürün alışverişleriniz için faizsiz krediyi kullanabilirsiniz. 40.000 TL’ye kadar sunulacak kredi kapsamında 18 aya varan vade seçenekleri de yer alıyor. 

Cep Telefonu ve Elektronik Alışverişlerinde Fırsat

Alışveriş kredileri ile son dönemde birçok vatandaş için finansman çözümleri sağlayan Fibabanka, tüm teknolojik ürün ve cep telefonu alışverişleri için cazip kredi fırsatları sunuyor. BDDK tarafından belirlenen yeni limit ve taksit seçeneklerine göre, cep telefonu satın alımlarında 5.000 TL’ye kadar 12 ay taksit, 5.000 TL ve üzerinde ise 3 ay taksitli olarak faizsiz kredi verilecek. Bilgisayar ve tabletler için taksit sayısı 6 ay olarak belirlenmiştir. 

Vade farksız, faizsiz ve özel ödeme seçeneklerine sahip Fibabanka alışveriş kredilerinden yararlanarak harcamalarınızı daha da avantajlı hale getirebilirsiniz. CarrefourSA mağazalarından yapılacak alışverişlerde geçerli kredi ayrıca mobil üzerinden anında talep edilip kullanılabilmektedir. Cep telefonundan tablete, bilgisayardan diğer elektronik birçok ürüne kadar dilediğiniz teknolojik ürünü anında Fibabanka kredisi ile uygun ödeme koşulları ile satın alabilirsiniz. 

Fibabanka Faizsiz Alışveriş Kredisi 

CarrefourSA başta olmak üzere Türkiye genelinde birçok büyük mağazada geçerli olmak üzere Fibabanka tarafından kullandırılan faizsiz kredi seçenekleri, artan fiyatlar karşısında en uygun finansmanları arayan vatandaşlara destek sağlamaktadır. Yüzde 0 faiz oranları, 18 aya varan vade seçenekleri ile 400 – 40.000 TL arasında kredi taleplerinizi, kredi tahsis ücreti ödemen kolayca talep edebilirsiniz. 

Tüm elektronik alışverişlerinde geçerli olmak üzere CarrefourSA kredisinden yararlanmak için: ‘’CSA’’ boşluk ‘’TCK’’ ve ‘’Doğum Tarihi’’ yazılarak 3422’ye SMS gönderilebilir veya doğrudan Fibabanka mobil ya da internet şubesinden hızlı başvuru yapılabilir. Dileyen Fibabanka müşterileri telefon bankacılığı, ATM veya direkt banka şubelerinden de kredilerini talep edebilmektedir. 

Gelişmelerden Haberdar Olun

@