İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı ekrem İmamoğlu, yapmış olduğu açıklama ile gündemi derinden sartı. İBB Başkanı, yaptığı açıklamada İstanbul Büyükşehir Belediyesi'nde hizmet veren çalışanların alacakları promosyon miktarını duyurdu.

Geçtiğimiz aylarda başlayan promosyon yarışında pek çok banka ve kurum ödenecek miktarı açıkladı. Bankalar tarafından verilen promosyon miktarları ise günden güne artış gösterdi. 

12 kg mutfak tüpüne yeni güncelleme yolda! O tarihe kadar aldın aldın yoksa ödenemeyecek 12 kg mutfak tüpüne yeni güncelleme yolda! O tarihe kadar aldın aldın yoksa ödenemeyecek

ilk olarak 3 bin 500 TL ila 5 bin TL arasında olan tutarlarda yapılan ödemeler ilerleyen dönemlerde 7 bin 500 TL bandına kadar yükseldi. Bankalar tarafından verilen promosyon savaşına bir süre sonra kurum ve kuruluşlar da katıldı. Özel kuruluşlar ve devlet üniversiteleri tarafından gelen promosyon duyuruları çok sayıda vatandaşın dikkatini çekerken pek çok kişi de kendi çalışmakta oldukları kurum ve kuruluşların promosyon açıklamalarını beklemye koyuldu.

Ekonomik koşullar vatandaşların bütçelerini derinden etkilerken pek çok kurum ve kuruluş tarafından yapılan promosyon ödemeleri vatandaşların harcamalarına destek oldu. Milyonlarca vatandaş tarafından sürekli olarak açıklanan promosyon ödemelerine yenileri eklenmye devam ederken bugün beklenen yerden açıklama geldi.

İBB 27 BİN TL PROMOSYON ÖDEMESİNİ AÇIKLADI!

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu bugün resmi sosyal medya hesabından yapmış olduğu paylaşım üzerinden İBB çalışanlarına verilecek olan maaş promosyonunu duyurdu. İmamoğlu, yapmış olduğu açıklama ile dikkatleri üstüne çekti. Pek çok bankanın teklifleri ek ödemeler de dahil edildiği taktirde 10 bin TL baremine ulaşırken Ekrem İmamoğlu tarafından yapılan paylaşımda yer alan tutarın 27 bin TL olması dikkat çekti.

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu tarafından yapılmış olan duyuruda şu ifadeler yer aldı;

"Çalışanlarımızın refahı için yoğun çalıştık ve iyi bir sonuca ulaştık. İBB ve iştirak şirketleri çalışanlarımızın hesabına tek seferde 27.000 TL maaş promosyonu yatırılacaktır. Hayırlı olsun."

screenshot-6-cIDL

Ekrem İmamoğlu'nun bu paylaşımı sonrasında çok sayıda İstanbullu çalışan ödemelerini ne zaman alacağını araştırmaya başladı.

İBB MAAŞ PROMOSYONU ÖDEMELERİ NE ZAMAN YAPILACAK?

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu tarafındna yapılmış olan açıklama ile duyurulan maaş promosyonu ödemelerinin ne zaman yapılacağı merak konusu olurken konuya ilişkin henüz resmi kişi ya da kurumlardan bir açıklama yapılmadı. Promosyon ödemelerinin Ekim ayı içerisinde tek seferde yapılması bekleniyor.