Serhat KARAMAN Haberleri

Serhat KARAMAN Haberleri

Serhat KARAMAN haberleri, haber editörü Serhat KARAMAN tarafından kaleme alınan son dakika haberler bu sayfada.

Emekli maaşı olanlara müjde! 30 Eylül 00:00'a kadar başvurusunu yapana tek seferde nakit 12.500 TL ödeme

Bankaların emekli maaşı promosyonu yarışı tüm hızı ile devam ederken emekliye en yüksek promosyon müjdesi o bankadan geldi. TEB emeklilere maaş promosyonu konusunda rakamı arttırdı, en yüksek promosyon veren banka oldu.

Kredi başvurusunu internetten yapana Akbank 0.99 faizle 15.000 TL hoş geldin kredisi veriyor

Akbank ihtiyaç kredisi kampanyaları ile vatandaşın cebindeki yangını söndürmeye devam ederken hoş geldin kredisi ile yüzde 0.99 faizle kredi müjdesi verdi. Akbank hoşgeldin kredisi başvurusu nereden, nasıl yapılır, başvuru şartları neler?

Ziraat Bankası 50 bin TL ihtiyaç kredisi dağıtıyor! Faiz ve masrafın sadece ismi var!

Devlet bankasından kredi duyurusu geldi. Yeni gelen duyuru kapsamında vatandaşlara adeta kredi dağıtılacak. Masraf ve faiz tutarlarının düşüklüğü ise dikkat çekiyor.

Al Baraka duyurdu: Geri ödemesi para bile değil! 40 bin TL ihtiyaç kredisi kullanıma sunuldu

Uygun ve cazip koşullar altında kredi kullanımı yapmak isteyen vatandaşlar için sevindirici haberler geldi. 40 bin TL tutarındaki finansman desteği ile pek çok kişinin kredi kullanmasına olanak sağlanacak...

İş Bankası'ndan duyuru geldi: Arabası olmayan vatandaş kalmayacak! 125 bin TL cazip taşıt kredisi resmen açıklandı

Araç sahibi olmak isteyen vatandaşlar tarafından sıklıkla araştırılan taşıt kredilerine bir yenisi daha eklendi. İş Bankası tarafından duyurulan bu yeni kredi kapsamında vatandaşlara 125 bin TL ödeme yapılması kararlaştırıldı.

İşverenler Dikkat SGK Duyurdu: Bunları yapanlar yarın en az 429 TL ceza ödeyecek!

SGK tarafından yapılan bir duyuru ile işverenlere oldukça önemli uyarılar yapıldı. Verilen uyarılarda çalışanlara belirtilenleri uygulamış olanlara en az 429 TL para cezası uygulanacağı da bildirildi.

Böylesi görülmedi: PTT'den emeklilere 80 bin TL kredi! Kimliğini al şubeye git, ödeme hesabına yatırılsın

Özel bankalar ve kamu bankalarının ardından bir kredi haberi de PTT'den geldi. Kurum, yaptığı duyuru ile emeklilere 80 bin TL ödeme yapacağını bildirdi.

Kış ayları için destek QNB Finanbank'tan geldi. 30 Bin TL nakit hesaplara yatırılmaya başladı

QNB Finansbank, kış desteğini duyurdu. Finansbank tarafından hazırlanmış olan bu yeni destek paketi kapsamında 30 bin TL ödeme yapılmasına karar verildi.

Instagram'dan para kazanma yolları artıyor! Hediyeler özelliği nedir, nasıl çalışır, ne zaman kullanıma açılacak, kimler kullanabilecek?

En çok kullanılan sosyal medya platformlarından olan Instagram, içerik üreticilerin para kazanabileceği yeni özelliğini tanıtmaya hazırlanıyor. Bu özellik ile pek çok kişi para kazanmaya başlayabilecek...

O firma çalışanlarına 40 bin TL ikramiye veriyor! Ödemeler ay sonunda hesaplarda olacak!

O firmadan duyuru geldi. Çalışanlara 40 ila 30 bin TL arası ikramiye ödemesi yapılacak. Ödemeler az önce duyuruldu, detaylar haberin devamında...

Hacizli ve icralık olanlar TOKİ 250 bin konut projesine başvuru yapabilir mi?

Dün Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından duyurusu yapılan ve bugün itibarıyla başvuruları başlayan TOKİ 250 bin konut projesi için pek çok soru işareti bulunuyor.

O bankanın kasasında para kalmayacak! 5 bin TL koşulsuz, şartsız ödeme anında hesaplara yatırılıyor!

O özel banka kuruluşu son dakika olarak duyurdu. Banka tarafından yapılmış olan duyuru kapsamında 5 bin TL ödeme yapıldığı bildirildi.

Ünlü ekonomist Selçuk Geçer'den şaşırtan yorum: 1 saatte dolar 30 lira olabilir

Ünlü ekonomist Selçuk Geçer elinde dolar olan ve dolar borcu olanları uyardı! Selçuk Geçer'in yeni videosu kapsamında yapılan uyarılarda dolar ile ilgili olan kısım dikkat çekti.

SGK o ilaçları duyurdu! Katılım payı alınmayacak olan ilaçlar belli oldu!

İlaç katılım payları ile ilgili yeni çalışmalar yapılmaya devam ediyor. Bugün itibarıyla SGK resmi sosyal medya hesabı tarafından yapılmış olan paylaşım ile katılım payları hakkında duyuruldu. Peki; hangi ilaçlardan katılım payı alınmıyor?

Devlet bankası Bitcoin veriyor, karşılığında ev sahibi oluyorsunuz! Ziraat Bankası 1 Bitcoin konut kredisi!

Şimdiye kadar tanıtılan kredileri unutun! Kamu bankaları arasında en çok müşterisi bulunan bankalardan olan Ziraat Bankası tarafından sunulan yeni konut kredisi dikkat çekti.

Akbank taşıt kredisi değil 100 bin TL hediye duyurdu: Asgari ücrete araba sahibi olacaksınız!

Son dönemlerde pek çok banka vatandaşlar için taşıt kredisi kampanyalarını duyurdu. Peş peşe gelen taşıt kredisi kampanyaları vatandaşlar tarafından sıklıkla takip edilirken çok sayıda kişi de başvurularını gerçekleştiriyor. Son olarak Akbank tarafından duyurulan kredi kampanyası ile vatandaşların aylık cazip taksit tutarları ile araç sahibi olmaları hedefleniyor. Detaylar haberin devamında...

Toplam 1034 haber.