Serhat KARAMAN Haberleri

Serhat KARAMAN Haberleri

Serhat KARAMAN haberleri, haber editörü Serhat KARAMAN tarafından kaleme alınan son dakika haberler bu sayfada.

Evinde Hasta Bakanlara 1650 TL’ye Kadar Ödeme: Evde Bakım Parası Nasıl Alınır? Başvurusu, Şartları 

Evde bakım ücretlerinin nasıl alınacağını yazımızda sizler için derledik. Sizler de devletten evde bakım parası almak istiyorsanız, yazımızı inceleyerek şartlarını öğrenebilir ve gerekli evraklarla başvuru yapabilirsiniz. 

Evlenecekler, Evlenme Planı Yapanlar İçin Yardım: Evlilik Yardımı Nasıl Alınır? Başvurusu, Şartları 

Yeni evlenecek olan kişilerin evlilik yardımı alabilmeleri için hangi koşulları sağlamaları gerektiğini yazımızda detaylı bir şekilde anlattık. Eğer sizler de bu şartları taşıyor ve devletten evlilik yardımı almak istiyorsanız, yazımızı inceleyip başvuru yapabilirsiniz. 

Devletin Fatura Destekleri Devam Ediyor: 450 TL ile 1150 TL Arasında Destek Ödemesi Yapılıyor!

450 TL ile 1150 TL Arasında Devlet Destek Ödemesi nasıl alınır, başvurusu nasıl yapılır, şartları nelerdir gibi konular bu yazı içerisinde işlenmiştir.

Sürekli Kredi Başvurusu Yapanları Bekleyen Tehlike: Kredi Başvurusu Kredi Puanını Düşürür Mü?

Kredi başvurusu yapıldığında kredi notunun düşüp düşmediği merak konusudur. Özellikle başvurusu olumsuz sonuçlanan kişiler tarafından bu konu sıkça araştırılmaktadır. Kredi başvurusunun kredi puanını düşürüp düşürmediğini sizler için araştırdık. 

Kredi Kartı Aidatı Ödemek İstemeyenler Dikkat: Kredi Kartı Aidatı Nasıl Geri Alınır?

Kredi kartı kullanım bedelini geri alma yolları nelerdir, başvurular nereye yapılır gibi soruların yer aldığı bu yazıyı sizin için hazırladık. Kredi kartı aidatını geri almak isteyenlerin rahatlıkla kullanabilecekleri bir rehber. 

Elektrik Faturaları Can Acıtırken PTT IBAN Hesabınıza Ödeme Yatmış Olabilir: 206 TL’ye Kadar Elektrik Desteği Veriliyor!

Elektrik yardımının alınması, yardımdan yararlanabilecek kişiler ve bu yardımın tutarı yazı içerisinde yer almaktadır. Yazımızdan yararlanarak elektrik faturalarınıza devletin destek olup olamayacağınızı öğrenebilirsiniz.

Dar Gelirli Vatandaşların Dikkatine: Birçok Bakanlık, Dernek ve Kurum İhtiyaç Sahiplerine Kira Yardımı Desteği Veriyor!

Kira yardımının nasıl yapılacağı, hangi kurumlar tarafından yapılacağı, başvurunun nereye yapıldığı gibi konular yazı içerisinde yer almaktadır. Yazımızdan yardım alarak kira yardımı alabilirsiniz.

Çocuk Sahibi Çalışan Anneler Dikkat: 316 TL Destek Adınıza Hesabınıza Yatıyor!

Yeni doğum yapmış anneler tarafından alınabilen süt parasının nasıl alınabilineceği ve başvuru koşullarının neler olduğunu yazımızda detaylandırdık. Süt parası almak için nasıl başvuru yapılması gerektiğini yazımız üzerinden öğrenebilirsiniz. 

Kredi Çekemeyenler Bu Detaya Dikkat: Kredi Çekmek için Kredi Notu Kaç Olmalı?

Kredi çekmek için kredi notunun ne kadar olması gerektiği hakkında bilgi verdiğimiz bu yazımızda sorularınızı cevaplıyoruz. Kredi çekmek için kredi puanının kaç olması gerektiği, kredi notu düşük olanların nasıl kredi alabileceğini sizler için hazırladık. 

2022 Esnaf Kefalet Kredi Şartları Nelerdir? Kredi Ödemesi Nasıl Hesaplanır?

Esnaf kefalet kredisinin şartları ilk olarak bir kefil sunmaktır. Kefil sayısı bazı durumlara göre değişiklik gösterebilir

Ziraat Bankası'ndan Emeklilere Kredi Müjdesi Geldi ! Günde 25 TL'ye İhtiyaç Kredisi, Günde 56 TL'ye Konut Kredisi

Uzun yıllardır emeklilerin en büyük finans dayanaklarından biri olan Ziraat Bankası, emekli müşterilerinin yüzünü güldürmeye devam ediyor. Günde 25 TL taksitle 20.000 TL ihtiyaç kredisi, yine günde 56 TL’ye 100.000 TL konut kredisi fırsatı Ziraat Bankası’nda, detaylar haberimizde.

Denizbank İcralık Taşıt Satışına Başladı! 200.000 TL'den Başlayan Fiyatlarla Lüks Araç Alımı İçin Binlerce Kişi Sıraya Girdi!

Denizbank, yaptığı son dakika duyurusu ile birlikte değeri ortalama 200.000 TL’den başlayan icralık lüks araçları satışa çıkardığını bildirdi. Piyasa fiyatının çok altında bir bedel ödeyerek bu lüks araçlardan birine sahip olmak istiyorsanız haberimizi okumaya devam edin. 

QNB Finansbank'ta Hesabı Olmayanlar Dikkat! Şubeye Gitmeden Cep Telefonundan Hesap Açanlara 300 TL Ödenecek!

Geçtiğimiz yıl sizlere duyurusunu yaptığımız QNB Finansbank hesap açılış kampanyası büyük ilgi görmüştü. Ne var ki belirlenen tarihe kadar hesap açmayı unutanlar, 300 TL’lik ödülü kaçırdığı için oldukça üzülmüştü. Gelen olumlu tepkiler üzerine kampanyayı 2022 yılında da gündemine alan QNB Finansbank, hesap açan yeni müşterilerine 300 TL hediye ediyor.

Savaş Krizinin Ardından Kripto Paralarda Yükseliş Görüldü! Kripto Paralar Savaş Haberlerinden Ne Kadar Etkilenecek!

Ukrayna ve Rusya arasında giderek tırmanan kriz, ekonomik piyasaları da tıpkı siyasi çevreler gibi derinden sarstı. Her zaman istikrardan ve barıştan yana olan bu piyasalar, gelen son dakika haberlerle beraber yeniden canlandı.

Türkiye Finans'tan Şaşırtan Konut Kredisi Oranı! Yüzde 0,89'dan Başlayan Kâr Oranları Bir Taşta İki Kuş Vurma Fırsatı

Türkiye Finans, müşterilerine bir taşta iki kuş vurma fırsatı sunuyor. Eğer bir türlü aradığınız evi bulamadıysanız Türkiye Finans tarafından satılan konutlara göz atabilirsiniz.

Parası Olan Vadeli Hesap Açtırmak İçin O Bankaya Koşuyor! 32 Günlük Yüzde 19 Vadeli Mevduat Faizine Ek Onlarca Sürpriz TEB' de!

Türk Ekonomi Bankası, kısaca TEB’ in dijital bankacılık alt yapısı olarak hizmete sunduğu CEPTETEB, tıpkı kredilerde olduğu gibi vadeli mevduat oranlarıyla da müşterilerinin yüzünü güldürüyor.

Toplam 1015 haber.