Ünlü analist bitcoin ve altcoinler için yatırım tavsiyesini paylaştı
Bizimle iletişime geç
Haber Kredi

Haber Kredi

Ünlü analist bitcoin ve altcoinler için yatırım tavsiyesini paylaştı

DÖVİZ

28 Ekim 2020 Çarşamba 17:36:49

Son Güncelleme: 28/10/2020 17:37:09

Ünlü analist bitcoin ve altcoinler için yatırım tavsiyesini paylaştı

Uzman analist isim Bitcoin’e göre daha önce birçok tahmin yapmış ve tahminler üst üste doğru çıkınca da ünlenmişti. Ünlü analist isim ise Altcoin patlamaya hazır olduğunu eğer imkânı olsa hepsini alacağını açıkladı!

Kripto paralar her geçen gün daha popüler olmaya başlıyor. Özellikle İskandinav ülkelerden bazılarının tamamen dijital para kullanmaya geçeceğini açıklamasıyla birlikte Kripto paralara verilen değer giderek artmaya başladı. Tüm bunların yanı sıra Kripto paralar ayrıca bugünlerde oldukça kazandıran yatırım araçları!

Hal böyle olunca popülariteleri de git gide artıyor. Bitcoin’de yaşanacak gelişmeleri önceden tahmin eden uzman analist ise Altcoin’in yakın zaman bir patlama yapacağını söyledi ve yatırım yapmayı düşünen küçük, büyük her yatırımcının dikkatini çekmeyi başardı.

Mart ayında uzman isim Bitcoin’ın 4 bin dolara düşeceğini doğru tahmin etmiş ve yılın an çok konuşulanAtcoin’lerdenbirinin de patlamaya hazır olduğunu açıkladı.

Uzman isim İl Capo Of Crypto, ETH ve Bitcoin için öngörüleriniyazdı. Capo olarak bilinen anonim isim önemli iddialarda bulundu. Uzman isme göre Chainlink değerinin 79,85 dolardan 9,00 dolara düşmesine sebep olacak bir düzeltme yaşadı. Buna göre de 2020 sona ermeden oracla ağı 31 dolara kadar yükselme potansiyelinde.

Bitcoinden sonra sıra da Chainlink var!

Bitcoin için uzman isim kripto paraların yükseliş yaşamasını beklediğini açıkladı fakat Bitcoin yükselmeye başlamadan önce 13 bin, 15 bin ve 17 bin dolar direnç seviyelerini geçmesi gerektiğini açıkladı.

Ayrıca uzman isim Ethereum’a bakıldığında ise Capoi lider sözleşme platformunda yükseliş sinyalleri olduğunu söyledi.

Uzman isim ise Ethereum’da yukarı hareketlenme beklediğini ve bunun Bitcoin’den daha çok kazandırmasının ihtimal olduğunu açıkladı.

Uzman isim, Ethereum’da yaşanacak döngünün Bitcoin’den daha iyi performans göstereceğine emin olduğunu dile getirdi.

Uzman isim ayrıca Ethereum ve Bitcoin çiftinin yakından takip edilmesi gerektiğini büyük abı tuzağından çıkmış olabileceğini de ima etti.

Bitcoin 16.000 Dolara Çıkabilir

Diğer uzman isimler de yine kripto para birimlerinde öne çıkan isimlerde özellikle yükseliş sinyallerinin geldiğini açıkladılar.

Başka uzman bir isim ise Bitcoin’in 16 bin dolar seviyesine doğru bir patlama yaşamaya hazır olduğunu belirtti.

HEMEN YENİ ORANLARLA KREDİ HESAPLA!

Devamını Oku
Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yukarı