Bizimle iletişime geç
Haber Kredi

Haber Kredi

Paribu 3000 TL Değerinde BTC Yarışması Düzenliyor

DÖVİZ

10 Mayıs 2020 Pazar 00:11:24

Son Güncelleme: 10/05/2020 00:11:42

Paribu 3000 TL Değerinde BTC Yarışması Düzenliyor

Bitcoin için halving tarihi yaklaşırken Paribu kullanıcıları için bir yarışma başlatıldı. En yüksek hacimli dijital varlık platformları arasında yer alan Paribu, kullanıcılarına 3000 TL değerinde BTC fiyat tahmini yarışması düzenliyor. Sizde 12 Mayıs tarihinde BTC fiyatı hakkında fiyat tahmini yaparak ödülü kazanabilirsiniz.

Türkiye’nin en büyük dijital varlık işlem platformlarından biri olan Paribu ve Coinkolik birlikte 3 bin lira değerinde BTC yarışması düzenliyor. 10 Mayıs 2020, saat 23.59′ a kadar adayların katılım gösterebildiği yarışmada, ödül 15 kişiye eşit olarak bölüştürülecek. Bitcoin takipçilerinin sabırsızlıkla beklediği Halving gününe özel yarışma düzenleniyor. Etkinlik kapsamında katılımcılardan ’12 Mayıs gününde BTC fiyatı ne kadar olur?’ sorusuna tahminde bulunmaları isteniyor. Twitter üzerinden gerçekleştirilen etkinlikte BTC’nin fiyatı 12 Mayıs saat 10:00’da ki fiyatı olarak kabul görecek. Fiyatı doğru tahmin eden veya en yakın tahmini yapan 15 kişi ödülü kazanma hakkına sahip olacak. Sizde Twitter üzerinden bu yarışmaya katılarak fiyat tahmininizi yazabilir, 200 liralık BTC kazanabilirsiniz. İşte başvuru şartları ve kampanya detayları:

3 Bin Liralık BTC Yarışması

Paribu ve Coinkolik tarafından ortalaşa düzenlenen BTC yarışmasına Twitter üzerinden katılım gösterebilirsiniz. Kampanya katılım şartları ise şu şekilde:

Katılımcıların tüm kuralları okuduğu ve onayladığı kabul edilir,

Kurallara uygun katılım göstermeyen adayların katılımları ve tahminleri geçersiz sayılır,

Yarışmaya katılacak kişilerin öncelikle Paribu ve Coinkolik Twitter adreslerini takip etmesi gerekmektedir,

Yarışmacılar BTC fiyat tahminlerini #Bitcoin etiketiyle Twitter’da bulunan yarışma gönderisinin altına yazmalıdır,

Katılımcılar yarışma tweetini beğenmeli ve RT etmelidir,

Bitcoin fiyatı 12 Mayıs 2020 günü saat 10:00’da geçerli olan fiyat üzerinden doğru kabul edilecektir,

Son katılım tarihi 10 Mayıs 2020, saat 23.59’dur,

Yarışma ödülü 3000 TL doğru tahminde bulunan 15 kişi arasında eşit şekilde paylaştırılacaktır,

Doğru tahmin eden kişi sayısının 15’ten az olması durumunda, en yakın tahminde bulunan 15 kişiye ödül eşit şekilde dağıtılacaktır,

Kazananlar Twitter hesabı üzerinden duyurulacaktır,

Katılımcıların Paribu hesapları olması gerekmektedir, ödül kazananların ödemeleri Paribu hesaplarına yapılacaktır,

Her bir hesabın sadece bir tahmin hakkı olup, katılım tarihi ve diğer katılım şartları kontrol edilecektir,

Yarışma sonucu 12 Mayıs saat 12:00’da çekiliş videosu ile katılımcılara duyurulacaktır.

Sizde yukarıdaki şartları yerine getirdikten sonra Paribu 3.000 TL BTC yarışmasına katılabilirsiniz. Kriptopara yatırımcıları tarafından merakla beklenen Halving gününde Paribu, kullanıcılarına hediye dağıtıyor. Son günlerde ciddi ataklarla fiyatını yukarılara taşıyan BTC için teknik analizler neler söylüyor dilerseniz hep birlikte inceleyelim.

BTC Teknik Analizi

Kriptopara lideri Bitcoin, halving dönemi yaklaşırken fiyatını üst seviyelere taşıdı. Halving sonrası yatırımcılar tarafından fiyatının artacağı tahmin edilen BTC, yükselişini beklenen tarihten çok daha erken gerçekleştirdi. Sert ataklarla 10.000 dolar seviyelerine kadar yükselen Bitcoin, kısa sürede yatırımcısına yüksek getiri sağladı. Geçtiğimiz ay 3800 dolar seviyelerine kadar gerileyen BTC, koronavirüs salgını sonrasında 7200 dolar seviyelerine kadar yükselmeyi başardı. Bir süre dalgalı hareketlerle fiyatını koruyan kriptopara lideri, gelen ataklarla birlikte 10k bandına kadar çıktı.

Yükseliş Erken Geldi

Halving dönemi sonrasında fiyat yükelişi beklenen Bitcoin için fiyatı artışı erken yaşandı. 6800 dolar seviyelerinden 10.000 dolar seviyelerine çok hızlı çıkan BTC için aşırı alım yaşandığını söyleyebiliriz. Teknik analiz araçları da bunu destekler nitelikte. Uzmanlar tarafından yapılan analizlerde Bitcoin fiyatlarının 8200 dolar bandına kadar bir geri çekilme yaşayabileceği belirtiliyor. Halving sonrası fiyat artışı beklense de, kısa dönemde Bitcoin fiyatlarında bir geri çekilme görebiliriz. Fiyatların düzeltme yapmasının ardından Halving etkisiyle birlikte Bitcoin yükselişine devam edecek mi hep birlikte göreceğiz.

HEMEN YENİ ORANLARLA KREDİ HESAPLA!

Devamını Oku
Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Popüler

Yeni Haberler

Yukarı