Kredi Puanı Nasıl Öğrenilir? Kredi Puanı Nasıl Öğrenilir?

Bankalar tarafından sunulan ihtiyaç kredileri ve destek ödemeleri git gide farklı alanlara dağıtılmaya başlandı. Pek çok banka tarafından sunulan kredi kampanyaları dikkatleri üzerine çekerken vatandaşlar ise kendilerine en uygun kredi kampanyalarını araştırmaya başladı.

Ekim ayının gelmesi ile birlikte vatandaşlara yeni ihtiyaç kredisi kampanyaları da duyurulmaya başlandı. Bankalar tarafından duyurulan ihtiyaç kredisi kampanyaları kapsamında vatandaşların acil nakit ihtiyaçlarının kolay bir şekilde karşılanması hedefleniyor. Yeni gelen bilgiler kapsamında vatandaşların hızlı ve kolay bir şekilde başvuru yapabilecekleri ihtiyaç kredileri peş peşe duyurulurken Ekim ayının gelişi vatandaşlarda merak uyandırdı.

Çok sayıda vatandaş ise farklı sebeplerden dolayı kredi kullanımlarını arttırdı. En çok ihtiyaç kredisi alınan döneme gelinmesi ile birlikte pek çok vatandaşın aldığı tutarlar da yükseldi.

Farklı nedenlerle kredi kullanmak isteyen vatandaşların arasına dini görevlerini yerine getirmek isteyen vatandaşlar da katıldı.

Pek çok vatandaş kredi kullanarak umre yapmak istemesi nedeniyle bankalar tarafından sunulan ihtiyaç kredilerini ve finansman desteklerini duyurdu.

Son olarak Albara tarafından yapılmış olan duyuru ile umre ziyaretlerini gerçekleştirmek isteyen vatandaşlara ihtiyaç finansmanı duyuruldu. Gelen yeni kampanya ile vatandaşların kolay bir şekilde 40 bin TL'ye varan tutarlarda destek ödemesi alabilecekleri duyuruldu. Peki; Albaraka tarafından duyurulan ihtiyaç finansmanının detayları neler?

ALBARAKA İHTİYAÇ FİNANSMANI KOŞULLARI

  • Finansman Tutarı: 40 Bin TL
  • Finansman Vade Süresi: 36 Ay
  • Kar Payı Oranı: Yüzde 2,35
  • Toplam Kar Payı: 25 Bin 343,75 TL
  • Aylık Taksit: 1.815,11 TL
  • Toplam Ödeme: 65 Bin 543,96 TL
  • Yıllık Maliyet Oranı: Yüzde 42,10
  • Tahsis Ücreti: 200 TL

albaraka

Bu koşullar altında sunulan ihtiyaç finansman desteğinden faydalanmak isteyen vatandaşlar başvurularını mobil uygulama, internet bankacılığı ve şubeler aracılığıyla gerçekleştirebiliyorlar.