Kış aylarına girilmeye başlanmışken gelen son dakika bilgileri vatandaşları mutlu ediyor. İhtiyacı olan vatandaşlar için duyurulan yeni destek ödemesi kapsamında tam 5 bin 138 TL tutarında kış ödemesi yapılacağı bildirildi.

Kış aylarının gelecek olması sebebiyle pek çok özel banka kuruluşu ve kamu bankaları tarafından destek ödemeleri sunuluyor. Bankalar tarafından sunulan destek ödemeleri dikkat çekerken çok sayıda vatandaş da bu desteklerden nasıl yararlanacaklarını araştırıyor.

Kamu bankalarından olan Halkbank tarafından duyurulmuş olan destek kapsamında vatandaşlara kış ayları için 5 bin 138 TL tutarında ödeme gerçekleştirileceği bildirildi. Yeni gelen kampanya ile çok sayıda vatandaşı ilgilendiren destek ödemeleri duyuruldu.

Akbank müşterisi olana yüzde 0 faiz oranı ile 10 bin TL nakit avans verilecek! Akbank müşterisi olana yüzde 0 faiz oranı ile 10 bin TL nakit avans verilecek!

Ziraat Bankası ve Vakıfbank'ın yanı sıra kamu bankaları arasında yer alan Halkbank yeni duyurduğu kampanya ile dikkatleri üstüne çekti.

Enflasyon oranlarındaki artış ve döviz kurunun TL karşısında seri bir şekilde değer kaybetmesi sonucunda vatandaşlar kış aylarında yapacakları harcamaları düşünmeye başladı. Pek çok vatandaşın kış aylarında harcama tutarlarının artacak olması gözleri korkuturken gelen destek ödemeleri dikkat çekiyor.

Çok sayıda vatandaş bu aylarda alacakları destek ödemelerini sıkı bir şekilde araştırıyor. Devlete bağlı bakanlıklar ve resmi kurumların yanı sıra pek çok banka kuruluşu da vatandaşlara verdiği destekleri duyurmaya başladı. Ancak kamu bankaları bu aylarda en .çok destek veren kurumlardan oldu.

Devlete bağlı olarak hizmet veren kamu bankaları tarafından kış ayları için destek ödeme kampanyaları duyuruldu. Gelen bilgiler kapsamında vatandaşlara tam 5 bin 138 TL tutarında ödeme yapılmasına karar verildi.

Halkbank tarafından verilen yeni müjdeli haber ile vatandaşlara kış aylarında acil nakit ihtiyaçlarını karşılayabilecekleri düşük miktarlı ihtiyaç kredisi kampanyası duyuruldu. 5 bi,n 138 TL tutarında duyurulan kredi kampanyasının koşulları şu şekilde;

  • Kredi Tutarı: 5 Bin 138 TL
  • Kredi Vadesi: 12 Ay
  • Faiz Oranı: Yüzde 1,89
  • Toplam Faiz Tutarı: 822,74 TL
  • Aylık Taksit Tutarı: 496,73 TL
  • Toplam Ödeme Tutarı: 5 Bin 986,45 TL
  • Yıllık Maliyet Oranı: Yüzde 33,63
  • Kredi Tahsis Ücreti: 25,69 TL

Screenshot_13

Halkbank tarafından sunulan bu kredi kampanyası kapsamında vatandaşlar başvurularını mobil, internet bankacılığı ve şubeler yoluyla yapabilirler.