Devlet bankası Bitcoin veriyor, karşılığında ev sahibi oluyorsunuz! Ziraat Bankası 1 Bitcoin konut kredisi!

Şimdiye kadar tanıtılan kredileri unutun! Kamu bankaları arasında en çok müşterisi bulunan bankalardan olan Ziraat Bankası tarafından sunulan yeni konut kredisi dikkat çekti.

Kredi 14.09.2022 - 11:48 14.09.2022 - 11:48 Serhat Karaman

Son dönemlerde bankalar kredi ve promosyon ödemelerindeki yarışı devam ettiriyor. Kamu bankaları arasında yer alan ve en sık tercih edilen bankalardan olan Ziraat Bankası tarafından sunulan yeni kredi oldukça dikkat çekti. Promosyon ödemelerinin yanı sıra pek çok özel ve devlete ait banka kuruluşu tarafından sunulan kredi kampanyaları da vatandaşlar için ihtiyaç karşılamada büyük çözüm oluyor.

Son olarak devlete ait kamu bankları arasında yer alan ve çok sayıda kişi tarafından kullanılan Ziraat Bankası tarafından duyurulan bu son konut kredisi kampanyası ile vatandaşlara tam 1 bitcoin değerinde ödeme yapılacak. Yapılacak olan ödeme TL cinsinden olacak olup, oldukça düşük faizli bir şekilde kullanıma sunulacak.

Son dönemlerde fahiş bir şekilde fiyatlarında artışa gidilen konut fiyatları karşısında çaresiz kalan ve fiyatlar nedeniyle cebi yanan vatandaşlar için çözüm yollarını gerek arama motorlarında gerek sosyal medya platformlarında gerekse bankalar ile birebir iletişime geçerek araştırıyor. Pek çok kişi tarafından sorgulanan konut kredileri arasında yerine yeni alan bu kredi kampanyası ise dikkat çekiyor.

14 Eylül 2022 tarihi itibarıyla geçerli olan fiyatlar kapsamında değerlendirilen konut kredisi ile vatandaşlara tam 370 bin TL tutarında ödeme yapılmış olacak. Kamu bankası tarafından sunulan bu kredi kampanyası ile vatandaşlar hedefledikleri evlere kolaylıkla ulaşabilecekler.

ZİRAAT BANKASI 1 BİTCOİN DEĞERİNDE KONUT KREDİSİ

Ziraat Bankası tarafından sunulan konut kredisi kampanyasından vatandaşların çoğu yararlanabilecek. Kredi çekmek için gerekli koşulları sağlayan vatandaşlar 370 bin TL tutarında kredi kullanabilecek olup aylık düşük faiz oranları ile ödemelerini de gerçekleştirebilecekler. 120 aya varan vade seçenekleri ile sunulan kredi kampanyasının koşulları şu şekilde;

Devlet bankası Bitcoin veriyor, karşılığında ev sahibi oluyorsunuz! Ziraat Bankası 1 Bitcoin konut kredisi!

  • Kredi Tutarı: 370 Bin TL
  • Vade Süresi: 120 Ay
  • Yıllık Maliyet Oranı: Yüzde 17.9243
  • Faiz Oranı: Yüzde 1,36
  • Taksit Tutarı: 6 Bin 271,97 TL

Devlet bankası Bitcoin veriyor, karşılığında ev sahibi oluyorsunuz! Ziraat Bankası 1 Bitcoin konut kredisi!

Bu koşullar altında sunulmuş olan kredi kampanyasına vatandaşlar Ziraat mobil, internet bankacılığı ve şubelerden yüz yüze görüşerek başvuru yapabiliyor.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@