Türkiye'de pek çok kurum ve kuruluşla anlaşması bulunan ve sıklıkla tercih edilen özel banka kuruluşlarından olan DenizBank yeni kampanyasını duyurdu. Banka tarafından yapılmış olan açıklama kapsamında yeni gelen müşterilere tam 10 gram altın verileceği bildirildi.

Nakit ihtiyaçlarına çözüm arayan vatandaşları direkt olarak ilgilendiren bu kampanya kapsamında 10 gram altından biraz daha fazlası, 10 bin TL ödeme vatandaşların hesaplarına yatırılacak.

Banka tarafından yapılan açıklama ile duyurulan bu kampanya kapsamında başvuru yapanlar kolay bir şekilde 10 bin TL nakit ödemeden faydalanabilecek.

Covid-19 pandemi süreci itibarıyla başlayan küresel enflasyon krizinin en çok etkilemiş olduğu ülkelerden olan ülkemizde alım gücü büyük ölçekli olarak düşüş gösterdi. 2019 yılının sonlarında başlayan ekonomik sıkıntılar 2021 yılınınson çeyreğinde hız kazandı ve hala daha hız kesmeden devam ediyor.

Alım gücü düşen çok sayıda vatandaşı ilgilendiren bu konuyla ilgili ise gerek özel banka kuruluşları gerekse kamu bankaları tarafından sürekli olarak destek, kredi ve kampanya duyuruları gerçekleştiriliyor. 

Kredi Puanı Nasıl Öğrenilir? Kredi Puanı Nasıl Öğrenilir?

Gelen son bilgiler kapsamında başvuru yapan vatandaşlara tam 10 gram altının bedelinden biraz daha fazlası olan 10 bin TL'nin direkt olarak ödeneceği belirtildi.

Kampanyaya ilişkin detay, koşul v şartlar haberin devamında, Haber Kredi adresinde...

DENİZBANK 10 BİN TL ÖDEME YAPIYOR

DenizBank tarafından yapılmış olan duyuru kapsamında başvuru yapan vatandaşlar hesaplarına aktarılan 10 bin TL ödemeden faydalanabilecek. Gelen bilgiler kapsamında ihtiyaç kredisi adı altında sunulacak olan bu tutarın cazip faiz oranlarının bulunmasının yanı sıra geri ödeme tutarları da oldukça düşük.

İlgili kredi kampanyasının koşulları şu şekilde;

  • Kredi Tutarı: 10 Bin TL
  • Vade Süresi: 12 Ay
  • Faiz Oranı: Yüzde 2,19
  • Toplam Faiz: Bin 867,33 TL
  • Aylık Taksit: 988,94 TL
  • Toplam Ödeme Tutarı: 11 Bin 917,28 TL
  • Yıllık Maliyet Oranı: Yüzde 39,63
  • Tahsis Ücreti: 50,00 TL

Screenshot_6

Türkiye'nin en çok tercih edilen özel banka kuruluşlarından olan DenizBank tarafından sunulan bu kredi kampanyası kapsamında vatandaşlar yukarıda belirtilen koşullardan faydalanarak cazip ve uygun koşullar altında 10 bin TL ödeme alabilecekler.