Denizbank'tan Kamu Çalışanlarına Özel Kredi Kampanyası Geliyor!

Kamu çalışanlarının acil nakit ihtiyaçlarına çözümler Denizbank'ta! Tüm kamu personeline özel faiz oranların ve 36 ay vade seçenekleriyle uygun ihtiyaç kredisi…

Kredi 19.11.2021 - 20:41 19.11.2021 - 20:41 Serhat Karaman

Denizbank Kamu Çalışanlarına Özel İhtiyaç Kredisi kampanyasını duyurdu. Acil nakit sıkıntısı çeken tüm kamu personelleri için başlatılan kredi kampanyasında düşük faiz oranlarının yanı sıra uygun ödemem koşulları da sunulacak. 36 aya varan vade imkanları ile sunulacak kredi kampanyasına başvurularını yapan tüm kamu çalışanlarının uygun kredi seçeneklerinden yararlanması sağlanacak. İhtiyaç kredisi kapsamında yer alan kredi için ayrıca 3 ay ödemesiz tayin kredisi ayrıcalıklarından da tüm kamu çalışanlarının yararlanması hedefleniyor. İster nakit ihtiyaçları için isterlerse tayin dönemlerinde kullanmak üzere ihtiyaç kredisi Denizbank’tan tüm kamu personellerini sunulacak.

Kamu Çalışanlarına Özel İhtiyaç Kredisi

Denizbank’tan tüm kamu çalışanlarının nakit ihtiyaçlarına çözüm sunan ihtiyaç kredisi kampanyası duyurusu geldi. Nakit ihtiyaçları için cazip oranlara sahip krediden yararlanmak isteyen vatandaşlar için %2,14’tenbaşlayan avantajlı faiz imkanları ve 36 aya varan vade imkanı ile kamu personeline özel faiz oranlarının belirlendiği kredi kapsamında, ayrıca dosya masrafsız ve 3 ay erteleme gibi farklı tip finansman seçenekleri de sunulacak.

55 bin TL’ye kadar kamu çalışanlarına özel ihtiyaç kredisi kapsamında ayrıca kamu çalışanları için farklı özelliklere sahip birçok kredi ve bireysel emeklilik seçenekleri de yer alıyor. Kamu çalışanlarının tüm özel ihtiyaçlarına yönelik kampanyaların önümüzdeki dönemde de Denizbank tarafından sağlanmaya devam edeceği ifade ediliyor.

Denizbank’tan 3 Ay Ödemesiz Tayin Kredisi

Denizbank tarafından kamu çalışanlarına özel sunulan ihtiyaç kredisi dışında kamu çalışanları için özel bireysel emeklilik sigortası ve tayin dönemlerinde kamu çalışanlarının ihtiyaçlarını karşılamalarını sağlamak adına 3 ay ödemesiz kredi desteği veriliyor. Denizbank’ın memurlara özel sağladığı cazip finansman seçeneklerinden yararlanarak tüm kamu çalışanlarının nakit sorunlarına alternatif çözümler elde etmesi sağlanacak.

Kamu çalışanlarına özel faiz oranları ile sunulan kredilerde ayrıca uygun ödeme koşulları da sunuluyor. 55 bin TL’ye kadar ihtiyaç kredisi taleplerini bankanın dijital kanalları üzerinden ileten kamu çalışanlarının rahatlıkla uygun faiz oranlı krediden yararlanması sağlanacak. Söz konusu ihtiyaç kredisi kampanyası ile %2,14’ten başlayan faiz oranları, 36 ay vade ve uygun ödeme seçenekleriyle tüm ihtiyaçlar için acil nakit desteği sağlanması hedefleniyor.  

Gelişmelerden Haberdar Olun

@