Denizbank'tan Emeklilere Özel Kredi Hizmeti ! Günde 13 TL'ye 10.000 TL Kredi Furyasına Ortak Olun

Emekli müşterilerine dönemsel sürprizler yapan Denizbank, sonbahar kredilerini planlarken emekli maaş müşterilerini de unutmadı.

PAYLAŞ
TAKİP ET Google News ile Takip Et
Haber Kredi - Serhat KARAMAN

Emekli maaşını Denizbank’tan alanlar, şubeye kadar zahmet etmelerine gerek kalmadan kredilerini web ve mobil bankacılık servislerinden anında çekebiliyor, kredi taksitlerini gönüllerince belirleyerek ihtiyaçlarını kolayca giderebiliyor. Ayrıntıların tamamı haberimizin devamında.

Denizbank, emekli maaş müşterileri için cazip bir kredi teklifi hazırladı. Buna göre çeşitli ihtiyaçlarını karşılamak üzere bankaların kredi hizmetlerine gereksinim duyan emekliler, maaş aldıkları bankadan kredi çekebilecek. Kredi taksitlerini maaş dönemine denk getiren emekliler, kredi için olduğu gibi kredi ödemeleri için de şubeye gitmeye gerek duymayacak.

10.000 TL, 20.000 TL ve 30.000 TL İhtiyaç Kredisi Ödeme Planları

Emeklilere özel bu kampanya, banka tarafından alınacak yeni bir karara kadar devam edecek. Vade seçeneğinden 36 ayı tercih eden ve 10.000 TL kredi talebinde bulunan emekliler, aylık 409,41 TL taksit ödemesi yapacak. 3 yılın sonunda anapara tutarı dışında bankaya ödenecek toplam faiz bedeli ise 4.738,88 TL olacak. Emekliler, diledikleri zaman kalan anapara tutarını ödeyip herhangi bir ek ceza ödemeden kredilerini kapatabilirler.

Kredi talebini 20.000 TL olarak belirleyen emeklilerin aylık taksitleri bu durumda 818,82 TL’ye çıkıyor. Yine 36 aylık ödeme planının tercih edilmesi halinde ödenecek faiz tutarı 9.477,73 TL’ye denk geliyor. İlgili kredi için ödenecek dosya tahsis ücreti ise sadece 105 TL. Emekliler, 105 TL tutarındaki dosya masrafını peşin olarak ödeyebilecekleri gibi kredi tutarından kesilmesini de talep edebilirler.

Denizbank’ın emeklilere özel kredi hizmetinde bir de 30.000 TL’nin ödeme detaylarına bir göz atalım. 3 yıl vadeli 30.000 TL kredide taksit ödemeleri 1.228,24 TL olarak belirlenirken anapara dahil toplam geri ödeme tutarı 44.216,36 TL’ye tekabül etmekte. Emekliler, kredilerini çekmek için bankaya herhangi bir belge ibraz etmek zorunda değil. Web ve mobil bankacılıktan yapılacak başvurular neticesinde kredi tutarı doğrudan belirlenen hesaba geçmekte. Emekliler, dilerlerse kredi tutarını başka bir bankaya EFT yoluyla transfer edebilirler.

Kredide dosya tahsis ücreti dışında bir de hayat sigortası yapılmakta. Hayat sigortasının bedeli tercih edilecek vadeye ve emekli Denizbank müşterisinin yaş, sağlık durumu gibi verilerine göre belirlenmekte. 

HABERİ PAYLAŞ:
HABER KREDİ EDİTÖRÜNDEN