Denizbank, müşterilerini mobil bankacılık servisine yönlendirmek ve alışkanlık kazandırmak adına mükemmel bir kampanya hazırladı. 

Bireylerin bankacılık işlemlerini mobil ve internet bankacılığı gibi dijital bankacılık kanalları üzerinden gerçekleştirmesi, bankalara ciddi oranda kazanç sağlamakta. Şubede verilen hizmetin azaltılması, daha fazla getiri sağlayacak işlemlere yoğunlaşabilmeyi sağlıyor. Bankalar, son dönemlerde müşterilerini internet, mobil ve telefon bankacılığı gibi alternatif dağıtım kanallarına yönlendirmeye özen gösteriyor. Bu bankalardan biri olan Denizbank, çareyi on binlerce TL değerinde hediye dağıtmakta buldu.

Mobil Bankacılığa Giriş Yapana Trendyol Hediye Çeki

Denizbank Trendyol hediye kampanyasına katılmak için ağır şartlar bekliyorsanız yanılıyorsunuz. Zira tek yapmanız gereken 1 defa giriş yapmak. Kullanıcı adı ve size tanımlanan şifre ile Mobil Deniz uygulamasına giriş yaptığınızda kampanya ile ilgili bir duyuru ile karşılaşacaksınız. Ekranda yer alan katıl butonuna tıklayarak çekiliş hakkı kazanabilirsiniz. Bu tür bir duyuru metniyle karşılaşmasanız bile Mobil Deniz uygulamasına giriş yaptıktan sonra kampanyalar menüsünde yer alan katıl butonunu kullanarak kaydınızı oluşturabilirsiniz.

15 Ekim 2021 tarihinde başlayan bu kampanya, 30 Kasım 2021 saat 23:59’a kadar sürecek. Bu tarihler arasında yapacağınız tek bir giriş, kampanyaya katılmanız için yeterli olacak. Kampanya sona erdikten sonra 8 Aralık 2021 tarihinde noter huzurunda bir çekiliş gerçekleştirilecek ve kazananlar duyurulacak. Çekiliş sonunda elde edilecek hediyeler ise şu şekilde;

·         10.000 TL Trendyol hediye çeki: 1 kişiye

·         1.000 TL Trendyol hediye çeki: 10 kişiye

·         500 TL Trendyol hediye çeki: 50 kişiye

·         100 TL Trendyol hediye çeki: 100 kişiye

Her Giriş 1 Çekiliş Hakkı

Siz de Denizbank müşterisiyseniz hemen internet bankacılığı şifrenizi kullanarak Mobil Deniz uygulamasına giriş yapın, ardından kampanyaya katılmak için ana ekranda ya da kampanyalar menüsünde yer alan katıl butonuna tıklayın ve Denizbank Trendyol hediye çekilişine katılın. Denizbank hesabınız yoksa mobil uygulamayı indirdikten sonra müşteri olma özelliğini kullanarak ücretsiz bir şekilde hesap açabilir, telefonunuza gönderilecek mobil bankacılık şifresi ile kampanyaya katılabilirsiniz. Denizbank müşterisi olan ya da olmayı düşünen sevdiklerinize kampanya hakkında bildirimde bulunarak onların da kazanmasına destek olabilirsiniz.