Denizbank'tan 10 Bin TL Hediyeli Büyük Trendyol Kampanyası

Denizbank ile Trendyol ortaklığında yapılan alışveriş kampanyası kapsamında çok büyük hediyeler veriliyor. Denizbank şartları taşıyan müşterilerinin, Trendyol cüzdanına 10 bin TL'lik hediye yüklüyor…

PAYLAŞ
TAKİP ET Google News ile Takip Et
Haber Kredi - Serhat KARAMAN

Türkiye’nin en popüler özel bankaları arasında yer alan Denizbank, müşteri sayısını arttırmak için sık sık bu tür cazip kampanyalar düzenliyor. İhtiyaç, konut ve taşıt kredilerinde müşterilerine sunduğu fırsatların benzerini alışveriş kampanyalarında da yapan Denizbank, yine tüm dikkatleri üzerine çekiyor. Denizbank müşterileri kampanya koşullarını karşıladığında 10 bin TL’ye kadar Trendyol cüzdan hediyesi kazanabiliyor.

Denizbank ve Trendyol 10 Bin TL Hediye Kampanyası

Denizbank’ın mobil bankacılık uygulamasından kullanıcı adı ve şifre ile giriş yapan müşteriler, son derece basit bir şekilde Trendyol kampanyasına katılım sağlayabiliyor. Mobil uygulamada ana sayfada yer alan “Hemen katıl” butonuyla kampanyaya katılan Denizbank müşterileri, birbirinden avantajlı Trendyol cüzdan hediye çekini kazanma hakkı elde ediyor. Müşterilerini her fırsatta şok etmeyi başaran Denizbank, yine 10 bin TL’lik Trendyol alışveriş hediyesiyle beğeni topluyor.

Denizbank mobil uygulamasından Trendyol kampanyasına hemen katılan 1 kişi 10 bin TL’lik Trendyol cüzdan hediye çeki kazanıyor. Ayrıca 10 kişiye biner TL, 50 kişiye 500 TL ve son olarak 100 kişiye de 100’er TL değerinde Trendyol hediye çeki veriliyor. Kampanyaya katılım koşulları ve Trendyol hediye cüzdan çeklerinin kullanım şartları, Denizbank resmi web sitesi üzerinden tüm müşterilerin bilgisine sunuluyor.

Denizbank 10 Bin TL Hediyeli Alışveriş Kampanyası

Denizbank’ın Trendyol işbirliği ile müşterilerine sunduğu bu kampanya 30 Kasım 2021 tarihine kadar geçerli tutuluyor. Kampanyayı kazanan talihliler, 8 Aralık 2021 tarihinde düzenlenecek ve noter huzurunda halka açık olarak yapılacak kura ile belirlenecek. Kampanyadan faydalanmak isteyen Denizbank müşterileri, hediyeyi kazanması durumunda ad soyad bilgilerini Denizbank web sitesinde bulabilecekler.

Kazanan talihlilerin hediye çeki kodları, 15.09.2022 tarihine kadar geçerli olacağı belirtiliyor. Denizbank ve Trendyol kampanyasına katılıp bu hediye çeklerini zamanında kullanmayan müşterilerin hakları elinden alınıyor ve çekleri geçersiz saylıyor. Her Denizbank müşterisi bu kampanyadan sadece 1 kere yararlanma hakkına sahip olabiliyor.

HABERİ PAYLAŞ:
HABER KREDİ EDİTÖRÜNDEN