Denizbank ve Garanti BBVA'dan Taşıt Kredisinde Kaçırılmayacak Fırsat

Hayallerindeki otomobile sahip olmak için bankaların taşıt kredisi kampanyalarını araştıranlara müjdeli haberler geldi. Denizbank ve Garanti BBVA taşıt kredisi kampanyasında düşük faiz oranları sunuyor…

PAYLAŞ
TAKİP ET Google News ile Takip Et
Haber Kredi - Serhat KARAMAN

Yükselen kur sebebiyle pek çok kalemde olduğu gibi otomobil fiyatları da her geçen gün artıyor. Bununla birlikte pandemi yüzünden üretimin aksaması ve çip krizinin başlaması, dünya çapında otomobil arzında problemler yaşanmasına yol açtı. Hal böyle olunca otomobil fiyatlarının çok yüksek seviyelere çıkması da kaçınılmaz oldu. Yükselen otomobil fiyatlarına ve artan döviz kuruna rağmen Denizbank ile Garanti BBVA, taşıt kredisi kampanyalarında büyük kolaylıklar sunmaya başladı.

Bankaların Taşıt Kredisi Kampanyaları İlgi Görüyor

Bankaların sunmuş olduğu araç kredisi fırsatlarını değerlendirmek isteyenlere büyük avantajlar sağlanıyor. Denizbank ve Garanti BBVA tarafından yapılan resmi duyurularda hayallerindeki arabaya sahip olmak için taşıt kredisi kullanmak isteyenlere düşük faizli kredi desteği sunulacağı açıklandı. Türkiye’nin önde gelen özel bankalarından Denizbank ve Garanti BBVA, düşük faizli taşıt kredisi kampanyaları sayesinde müşterilerine hayallerindeki otomobili zorlanmadan satın alma fırsatı sunuyor.

Denizbank Düşük Faizli Taşıt Kredisi Kampanyası

Türkiye bankacılık sektöründe başarılı faaliyetleri ile adından sık sık söz ettiren Denizbank, bireysel ve ticari kredilerde en çok tercih edilen bankalardan biri haline geldi. Yükselen döviz kuru ve artan bankacılık faaliyetlerine rağmen Denizbank, yüksek faiz oranlarını dibe çekti ve taşıt kredisi kullanacakları sevindirdi.

Denizbank taşıt kredisi kampanyasında müşterilerin satın alacakları araca göre faiz oranı belirliyor. Denizbank bünyesinde taşıt kredisi kullanmak isteyen müşteriler, yüzde 1.90 faiz oranından yararlanabiliyor. Denizbank 36 ay vade imkanıyla sunduğu taşıt kredisinde esnek ödeme fırsatı sunduğu içi büyük ilgi görüyor.

Garanti BBVA Taşıt Kredisi

Araç sahibi olmak isteyenlere mevcut ekonomik koşullarda en uygun şartları sunan Garanti BBVA, taşıt kredisi kampanyasında faizleri düşük tutuyor. Garanti BBVA taşıt kredisi kampanyasında yüzde 1.60 ile yüzde 1.66 faiz oranlarında değişken bir uygulama yapıyor. Taşıt kredisi kullanacak Garanti BBVA müşterileri 3 aydan 48 aya kadar vade seçeneklerinden hemen yararlanarak hayallerindeki arabaya sahip olabiliyor.

HABERİ PAYLAŞ:
HABER KREDİ EDİTÖRÜNDEN