Denizbank Ticari Kurtaran Hesap ile KOBİ'ler Rahat Nefes Alıyor

Bireysel kredilerle birlikte ticari kredilerde de çok cazip avantajlar Denizbank'tan geliyor. Denizbank ticari kurtaran hesap sayesinde kısa vadeli ihtiyaçlara kalıcı çözüm sunmaya devam ediyor…

PAYLAŞ
TAKİP ET Google News ile Takip Et
Haber Kredi - Serhat KARAMAN

Türkiye’de özel bankalar arasında müşterilerine cazip bankacılık hizmetleri sunan Denizbank, kampanyalarına bir yenisini daha ekliyor. Kısa vadeli ihtiyaçlara kalıcı çözümler sunan Denizbank, Kobilere ekonomik anlamda rahat bir nefes aldırıyor. Denizbank, ticari kurtaran hesap ile günlük nakit ihtiyaçlarını kolaylıkla karşılama fırsatı sunuyor.

Denizbank Ticari Kurtaran Hesap Özellikleri

Denizbank ticari kurtaran hesap ile günlük nakit ihtiyaçlarına hızlı ve anında çözümler üretilebiliyor. Denizbank resmi web sitesinde yer alan bilgilere göre ticari kurtaran hesapta aylık faiz oranı yüzde 1.98 olarak uygulanıyor. Kullanılan gün üzerinden hesaplanan faiz oranı, aylık olarak ticari kurtaran hesaba tahakkuk ediyor. Denizbank ticari kurtaran hesap ekstresi ayın son günü kesiliyor ve ekstreler müşterilere her ay düzenli olarak gönderiliyor.

Denizbank ticari kurtaran hesap sayesinde müşteriler ödemeleri zamanında gelmese bile çeklerin ödemesini aksatmıyor. Hesapta yeterli tutar bulunmadığı zaman faturalar ya da diğer talimatlı ödemeler gecikmeye alınmıyor. Denizbank işetme kartına sahip müşteriler, ticari kurtaran hesap limitini otomatik olarak tanımlatabiliyor. Denizbank resmi web sitesinde detaylı bilgiler yer alıyor.

Denizbank Ticari Kurtaran Hesap Başvurusu

Bireysel krediler dışında ticari kredilerde de cazip avantajlar sunan Denizbank, yine nakit ihtiyacı olanlara can suyu olmaya devam ediyor. Ticari kurtaran hesap kapsamında hesap kesim tarihinden sonra kullanılan kredi tutarına işleyen faiz tutarı ile kullanılan anapara ve tahakkuk eden vergi ve fon tutarının Denizbank tarafından belirlenen yüzde oranına tekabül eden tutarı işleme alınıyor.

Denizbank ticari kurtaran hesap ekstrenin asgari ödemesi anapara, tahakkuk eden faiz tutarı ve BSMV’nin yüzde 20’si kadar olarak hesaplanıyor. Bu koşullarda Denizbank ticari kurtaran hesap açmak isteyen işletme sahiplerinin en yakın Denizbank şubesine başvuruda bulunması yeterli oluyor. KOBİ’ler için POS’tan daha hızlı kredi fırsatları da Denizbank bünyesinde sunuluyor. Denizbank sayesinde ticari işletmeler aradıkları günlük nakit ihtiyaçlarını en uygun faiz oranlarıyla karşılamanın keyfini çıkarabiliyor.

HABERİ PAYLAŞ:
HABER KREDİ EDİTÖRÜNDEN