Denizbank Konut Kredisini Duyurdu! 300 Ay Vadeyle Kendi Eviniz İçin Kira Öder Gibi Konut Kredisi Kullanın!

Ev sahibi olmak isteyenlere bir fırsat daha geldi! Denizbank 300 aya varan vadelerle mortgage kredisi verecek. Konut almak isteyenlere destek!

Kredi 04.03.2022 - 12:32 04.03.2022 - 12:32 Serhat Karaman

Emlak sektöründe diğer birçok farklı sektörde olduğu gibi durgunluk yaşanmaya devam ediyor. Bir yandan artan fiyatlar, diğer yandan faiz oranlarının yükselmesi nedeniyle vatandaşlar bir süreliğine ev alma hayallerini başka bir zamana ertelediler. 

Uygun faiz oranlarıyla kredi kullanmak isteyenlerin 300 aya varan uzun vade seçeneklerinde kredi kullanmaları için Denizbank avantajlı konut kredisi desteğini duyurdu. Kredi geri ödemelerini uzun vadeye yayarak daha düşük taksit oranları ile kira öder gibi ev sahibi olmak isteyenlere ayrıcalıklı oranlar sunulacak. 

Denizbank Konut Kredisi Faiz Oranı 

Denizbank ev sahibi olmak isteyenlerin başvuru yapabilecekleri avantajlı DenizMortgage desteğini duyurdu. Sabit faiz oranları ve uzun vade seçenekleri ile kendi evine sahip olmak isteyenlerin aylık taksit ödemelerini düşürebilecekleri sistem sayesinde destek verilecek. 

Haber

Denizbank tarafından Mortgage kredilerinde kendi belirlediği sabit faiz oranları uygulanmaktadır. Kredinin onaylanması durumunda 25 yıl vade ile aylık ödemelerin düzenlenmesi mümkündür. Örnek hesaplamaya göre 120 ay vadede 100.000 TL kredi için yüzde 1,51 faiz oranı görülmektedir. Ancak vade ve kredi miktarına göre bu oranlar değişecektir. Ev sahibi olmak isteyenlerin 25 yıla varan vade imkanı ile kredi kullanmasını sağlayan Denizbank, eşit taksitler halinde vatandaşların ödemelerini yaparak kendi evlerine sahip olmalarını sağlamaktadır. 

Denizbank Konut Kredisi Peşinat Tutarı Ne Kadar?

Konut kredisi kapsamında Denizbank tarafından peşinat talep edilmektedir. Denizbank aracılığı ile DenizMortgage kredisini almak isteyenlerin ödemesi gereken bu oran ise konutun gerçek fiyatının yüzde 20’si olarak tahsil edilmektedir. Kalan yüzde 80’lik kısım için kredi kullanımı sağlanmaktadır. 

300 aya kadar vade imkanının yer aldığı kredi kapsamında sabit faiz oranları ve uygun geri ödeme planları ile vatandaşların dilediği eve rahat bir ödeme dönemi ile kavuşmaları sağlanacak. Yıllarca başkasına kira ödemek yerine kendi eviniz için kira öder gibi ev taksiti ödeyebilirsiniz. 

Gelişmelerden Haberdar Olun

@