Denizbank Ekim Ayına Özel Kampanyasını Duyurdu! 600 Lira Net İndirim!

Denizbank kampanyalarını yeniden aktif etmeye başladı. Son düzenlediği kampanya ile birlikte Ekim ayına özel indirim fırsatlarını ardı ardına açıkladı.

Kredi 05.10.2021 - 15:51 05.10.2021 - 15:51 Elif İşçi

Denizbank sonbahar aylarında alışveriş yapmak isteyen vatandaşları unutmadı. Yeni bir kampanya düzenledi. Kampanyanın detaylarına ise bankanın resmi internet adresinden yapılan duyuru ile yer verildi.

İnternet alışverişi yapmak isteyenler için tasarlanan kampanyada 3 ay boyunca yapılacak internet alışverişleri için toplam 600 liralık net bir indirim vereceğini açıkladı. Ancak bunun için bankanın onaylamış olduğu kredi kartının olması gerekiyor.

DENİZBANK İNDİRİMLİ KAMPANYANIN DETAYLARINI AÇIKLADI

Denizbank Ekim Ayına Özel Kampanyasını Duyurdu! 600 Lira Net İndirim!2

Denizbank konu hakkında resmi internet sayfası üzerinden yaptığı açıklamada detaylara yer verildi. Ağustos ayı içerisinde Denizbank’tan kredi kartı almak için başvuruda bulunup ardından kartın onaylaması halinde kampanyadan yararlanılması için ilk şartın tamamlanacağı öğrenildi. Ekim başında başlayan kampanya ay sonuna kadar devam edecek.

Kredi kartı ile alışveriş yapan vatandaşlar 3 aylık dönemde alışverişleri üzerinden indirim kazanabilecek. İndirim tutarı ise 600 lira olarak açıklandı. İndirime dahil olan kartlar kredi kartları olarak belirlenirken ek kartlar ve Business Kartlar sürece dahil edilmeyecek.

İndirim detaylarına bakıldığı zaman yeni alınmış kredi kartları üzerinden Ağustos, Eylül ve Ekim aylarında yapılan alışverişlerin en az yüzde 50’lik kısmı iade edilecek. bu iadeler ise en az 200 lira olarak belirlenecek. Toplam 3 aylık dönemde müşteriler toplam 600 lira net indirim kazanabilecekler.

Kampanya müşteri bazlı olarak belirlendiği için herkes sadece bir kez süreçten yararlanabilecek. Herhangi bir katılım detayı bulunmamaktadır. Belirlenen şartlara sahip kişiler otomatik olarak süreçten yararlanabilecekler. Ancak iade ve iptal işlemleri kampanyaya yansıtılmayacak.