Denizbank Düşük Faizli, Uzun Vadeli, 65 Bin TL Kredi! Kimlikle Başvuru Yeterli!

Türkiye'nin önde gelen özel bankalarından Denizbank, nakit ihtiyacı olan müşterilerine büyük kolaylık sunuyor. Sadece kimlik belgesiyle başvuru yaparak Denizbank'tan 65 bin TL kredi alınabilir…

PAYLAŞ
TAKİP ET Google News ile Takip Et
Haber Kredi - Serhat KARAMAN

Uzun yıllardır Türk bankacılık sektöründe faaliyet gösteren ve geniş bir müşteri kitlesine sahip olan Denizbank yeni bir hamle yaptı. Müşteri memnuniyetine büyük önem veren bankalardan biri olarak gösterilen Denizbank ihtiyaç kredisi kampanyasını duyurdu. Acil nakit ihtiyacı olan, borçlarını ödemek için nakit arayan ve ihtiyaçlarını karşılamak için nakde sıkışanlar Denizbank ile ekonomik olarak rahat bir nefes alıyor.

Denizbank 36 Ay Vadeli İhtiyaç Kredisi Kampanyası

İhtiyaç kredisi çekmek isteyenlerin ilk başvurduğu bankalardan olan Denizbank’ta düşük faizli ve uygun faiz oranlı ihtiyaç kredisi veriliyor. Nakit ihtiyacı olan vatandaşlar, Denizbank’a başvurarak anında 65 bin TL’ye varan kredi fırsatlarından yararlanabiliyor. Özellikle son dönemde diğer bankaların yüksek faiz uyguladığı ihtiyaç kredilerinde düşük oranlar vermeye devam eden Denizbank bu alanda beğeni topluyor.

Yüksek faiz oranlarına savaş açan Denizbank, ihtiyaç kredisi kampanyası kapsamında yüzde 1.89 oranında faiz işletiyor. Bununla da yetinmeyen Denizbank, ihtiyaç kredisinde 36 aya varan vade seçenekleriyle esnek ödeme imkanı sunuyor. İhtiyaç kredisi çektikten sonra bunu uzun vadede ve rahat bir şekilde ödemek isteyenler işte bu sebeplerden dolayı Denizbank’ı tercih ediyor.

Denizbank İhtiyaç Kredisine Nasıl Başvurulur?

Kredi borcunu zorlanmadan ödemek ve bu süre içinde acil nakit ihtiyaçlarını karşılamak isteyenler Denizbank ihtiyaç kredisi kampanyasına başvurabilirler. Denizbank İhtiyaç Kredisi fırsatı pek çok avantajların yanı sıra geri ödeme konusunda da vatandaşlara büyük bir avantaj sağlıyor.

Özellikle internet bankacılığı alanında Türkiye’nin en popüler markalarından biri haline gelen Denizbank, ihtiyaç kredisi başvurularını internet üzerinden kabul ediyor. Bu yüzden Denizbank müşterileri hem internet bankacılığı hem de mobil bankacılık hizmetlerini kullanarak ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunabilir. Kredi başvuruları anında onay alıp hemen hesaba aktarılıyor.

HABERİ PAYLAŞ:
HABER KREDİ EDİTÖRÜNDEN