Denizbank ATM'lerine Giden Anında 3.000 TL Nakit Çekebilecek! İhtiyaç Sahiplerine Ödemeler Denizbank Üzerinden Başladı!

İhtiyaç sahipleri için 10 bin TL’ye kadar nakit destek ödemeleri Denizbank tarafından yapılmaya başladı. Üstelik ATM’den anında 3 bin liraya kadar çekilebilecek.

Kredi 22.02.2022 - 19:26 22.02.2022 - 19:26 Serhat Karaman

Nakit para ihtiyaçları için kredi başvuru yapmaya gerek kalmadan bankalar üzerinden nakit desteği almak mümkün hale getirildi. Nakit avans desteğinden yararlanarak Denizbank üzerinden tüm ihtiyaçları için nakit kullanmak isteyenler gün içinde diledikleri zaman ATM’lere giderek işlem gerçekleştirebilmektedir. 

Denizbank Taksitli Nakit Avans uygulaması sayesinde 4 aydan 12 aya kadar vade olanaklarıyla tüm Denizbank kredi kartları ile limitler dahilinde işlem yapılabilmektedir. Artan nakit ihtiyaçları için Denizbank müşterilerinin yararlanabildiği kampanya ile 10 bin liraya kadar destek ödemesi gerçekleştirilmesi hedefleniyor. 

Denizbank Taksitli Nakit Avans Nasıl Alınır?

Denizbank ATM’leri üzerinden veya Denizbank’ın dijital kanalları üzerinden, kredilerde olduğu gibi detaylı prosedürlere gerek kalmadan anında 10.000 TL’ye kadar taksitli nakit avans kullanılabilecek. Denizbank tarafından sunulan ayrıcalıklı kredi kartlarından herhangi birine sahip olan kişiler nakit ihtiyaçlarını bu yöntem sayesinde rahatlıkla karşılayabilecekler. 

Haber

Denizbank ATM’lerinden nakit avansını almak isteyenlerin bankamatik şifrelerini girerek nakit avans menüsü üzerinden diledikleri miktarda (limitler dahilinde) nakit desteği alması sağlanacak. İşlem sırasında geri ödeme planına ilişkin detayların da görüntülenmesi mümkündür. 

Taksitli Nakit Avans Faiz Oranı 

Taksitli nakit avans destekleri ile Denizbank başta olmak üzere birçok banka tarafından benzer oranlarda faizler belirlenmiştir. Denizbank ayrıcalıklarından yararlanarak herhangi bir masraf ödemeden taksitli nakit avans desteğinden yararlanabilirsiniz. Denizbank taksitli nakit avans için belirlenen aylık faiz oranı yüzde 1,80 olarak belirlenmiştir. Buna ek olarak Denizbank tarafından nakit avans kullanacak kişilere kendi faizini kendilerinin belirlemesine de olanak tanımaktadır. 

12 ay vade ve 10.000 TL’ye kadar nakit ihtiyaçları için vatandaşların anında başvuru yapmaları mümkündür. Günlük ATM üzerinden nakit avans çekimi için belirlenen üst limit 3.000 TL olarak belirlenmiştir. 3.000 TL nakit avans için 12 ay vadede aylık 286 TL taksit fırsatı ile vatandaşların direkt gün içinde ATM’lere giderek nakit desteğini alması mümkündür. 

Gelişmelerden Haberdar Olun

@