Citroen Kredi Kullanılabilir Modellerini Duyurdu! 0 Km Araç Sahibi Olmak Kolaylaştı!

Ekim ayının gelmesi ile beraber araba markaları da kampanyaları açıklamaya başladı. Citroen de bu bu markalardan...

Finans 04.10.2021 - 08:33 04.10.2021 - 08:37 Göksel Sarı

Ülkemizde sıfır km bir araç sahibi olmak isteyenlerin dikkatle takip ettiği markaların Ekim ayı kampanyaları ve fiyat listeleri açıklandı. Yıl sonu kampanyası düzenleyen markalara satış ilanlarını yayınladı. İkinci el piyasasındaki artış ile beraber sıfır km araçlara yönelen müşteriler Citroen’in de kapısını çalıyor.

Ekim Ayı Fırsatı

Otomobil firmalarının yıl sonuna özel açıkladıkları kampanyalar ile araç sahibi olmak biraz daha avantajlı olabiliyor. Bu avantajları sunan firmalardan birisi ise Citroen oldu. Açıklanan Ekim ayı kataloğu ile beraber vatandaşlar tarafından yoğun ilgiye maruz kalan marka satışlarını artırmaya başladı. Modellerinde bazı indirimler uygulamasının yanı sıra anlaşmalı olduğu bir çok banka ile düşük faiz ile beraber uygun vadeli taşıt kredileri için de uygun koşullar yaratan Citroen, müşterilerin taleplerine karşılamaya çalışan enden firmalardan konumunda.

C3 Modeli Kampanyası

Citroen C3 model otomobil satın almak isteyenlere marka tarafından uygun faiz oranı ve 12 ay vade ile 60 bin liraya kadar kredi kullanımı sağlanmakta. Bu kredi desteği ile sıfır kilometre araç sahibi olmak isteyenler bir miktar peşinat ile araç sahibi olabiliyor.

Citroen yeni modeli C3 Aircross Suv için de müşterilerine bazı avantajlar sunmakta. Bu avantajlardan birisi de sağlanan kredi desteği. Uygun faiz oranı ile 55 bin liraya kadar kredi kullanımı sağlanan model ile otomobil sahibi olunabiliyor. Aircross 12 ay vade ile geri ödenebilecek krediler ile yoğun ilgilenilen bir model durumunda.

C4 Ve Jumper Modelleri

Citroen Jumper marka ve modeldeki arabalar için de yine kred kampanyası avantajından yararlanmak mümkün. Bu kapsamda müşterilere jumper için 12 ay vadeli 690 Bin liraya kadar kredi imkanı sağlanmakta. Aynı şekilde C4 modeline sahip olmak isteyen kişiler 55 bin lira kredi kullanabiliyor. Böylece sınırlı bir peşin ödeme yapan müşteriler daha kolay bir şekilde sıfır kilometre bir araca sahip olabilmekte.