CarrefourSA Alışverişinizde En Az 1 Ürün de Akbank'tan ! Market Harcamalarında Kazandıran Kampanya Başladı

Akbank, Axess kart kullanıcılarını şımartmaya devam ediyor. Kredi kartı kampanyası denince ilk akla gelen bankalardan biri olma özelliğine sahip Akbank, CarrefourSA kampanyası ile müşterilerinin gönlünü bir kez daha fethetmeyi başardı.

PAYLAŞ
TAKİP ET Google News ile Takip Et
Haber Kredi - Serhat KARAMAN

Akbank müşterileri, 28 Kasım 2021 tarihine kadar yapacakları alışverişlerde 50 TL chip-para kazanma fırsatı bulacak.

Market fiyatlarındaki artış, vatandaşın cebine yansımaya devam ediyor. Bu bağlamda kendi müşterilerini korumak adına kapsamlı kampanyalar hazırlayan Akbank, son kampanyası ile market masraflarını ciddi anlamda hafifletmeyi başardı. CarrefourSA resmi satış sitesinden ve CarrefourSA marketlerinden yapacağınız her 200 TL alışverişte bu kampanyadan daha kapsamlı şekilde yararlanabileceksiniz.

Market Harcamalarınızı Hafifletecek Kampanya

Akbank tarafından düzenlenen CarrefourSA kampanyası 28 Kasım’a kadar sürecek. Bu tarihe kadar yapacağınız ilk 200 TL’lik alışverişinizle beraber kampanyaya ilk adımınızı atmış olacaksınız. Ardından yapılacak ikinci 200 TL’lik alışverişle beraber kampanya şartlarının 1/3’ünü sağlamış olacaksınız. Bu iki alışverişinizin ardından yapacağınız 200 TL’lik ilk alışverişte 50 TL chip-para kazanmış olacaksınız.

Cep telefonunuzun mesaj özelliğini kullanarak kampanyaya 1 dakikada katılabilirsiniz. ‘’KIŞ’’ yazıp 4566’ya SMS gönderdikten sonra yapılacak alışverişlerde kampanya şartları geçerli olacak. Kazandığınız chip-para hediyelerini 13 Aralık 2021’e kadar yine CarrefourSA marketlerinde ya da CarrefourSA online satış sitesinde kullanabilirsiniz. Bu tarihe kadar kullanım yapmamanız halinde daha sonraki süreçte dilediğiniz Axess üye iş yerinde puanlarınızı kullanabilirsiniz.

CarrefourSA hediye para kampanyasına Axess mobil üzerinden de katılım sağlanabilmekte. Kampanyalar başlığı altında CarrefourSA kampanyasına tıkladıktan sonra ‘’Hemen Katıl’’ seçeneğini kullanabilir ve SMS gönderme gereği olmadan katılımınızı başarıyla gerçekleştirebilirsiniz. CarrefourSA kampanyasına katılım sağlayacaksanız kampanyaya katılmak istediğinizi CarrefourSA kasiyerlerine bildirmenizde fayda var. Yalnızca Akbank pos cihazlarından yapılacak ödemeler için kampanyaya katılım sağlanabilir. Diğer bankalara ait pos cihazlarından yapılacak ödemeler kapsam dışıdır.

Bank O’Card dışındaki tüm Axess kredi kartlarınızla CarrefourSA hediye para kampanyasına katılabileceksiniz. Ayrıca Axess kartlarına bağlı ek kartlar ve ticari kartlarla kampanyadan faydalanmak mümkün. Birden fazla kredi kartınız olsa da sadece tek bir kart ile kampanyaya katılım sağlayabilirsiniz. Dilerseniz kampanyada geçerli kartlarınızdan birine sanal kart tanımlamak suretiyle de CarrefourSA online alışveriş sitesinde harcama yapabilir, üçüncü 200 TL’lik alışverişinizin ardından chip-para kazanma fırsatı bulabilirsiniz.

HABERİ PAYLAŞ:
HABER KREDİ EDİTÖRÜNDEN