İhtiyaçları biriken neredeyse her vatandaş tarafından sıklıkla aratılan ihtiyaç kredileri arasına bir yenisi daha eklendi. Burganbank tarafından yapılmış olan duyuru ile dijital ihtiyaç kredisi tanıtıldı. 10 bin TL tutarında ödenecek olan krediden faydalanmak isteyen vatandaşlara verilen müjdeli haber ile pek çok vatandaş kolay bir şekilde ihtiyaç kredisi çekebilecek.

Son dönemlerde pek çok unsurda yaşanan fiyat artışları nedeniyle vatandaşlar gerek arama motorlarında gerekse sosyal medya platformlarında sıkı bir şekilde ihtiyaç kredisi kampannyalarını aratıyor. Bankalar tarafından verilmekte olan ihtiyaç kredileri arasına yeni eklenenleri ise dikkatleri üstüne çekiyor. Pek çok banka tarafından verilen ihtiyaç kredisi kampanyaları arasına eklenen yeni kampanya Burganbank tarafından duyuruldu.

Kredi Puanı Nasıl Öğrenilir? Kredi Puanı Nasıl Öğrenilir?

Banka tarafından duyurulmuş olan ihtiyaç kredileri ile pek çok vatandaş hızlı ve kolay bir şekilde ihtiyaç kredisi sahibi olabilecekler. Öte yandan cazip koşullar altında sunulmakta olan bu kampanyalar ile pek çok vatandaş için ihtiyaçlarını karşılama fırsatı doğuyor.

Burganbank'ın alt kuruluşlarından olan ve hazırlamış olduğu ihtiyaç kredileri ile dikkatleri üzerine toplayan ON ile pek çok kişi kolaylıkla ihtiyaç kredisi başvurularını gerçekleştirebilecek. Yeni gelmiş olan bu ihtiyaç kredisi kampanyası kapsamında vatandaşlar kolay bir şekilde ihtiyaç kredisi alabiliyorlar.

BURGANBANK ON 10 BİN TL İHTİYAÇ KREDİSİ KAMPANYASI

Burganbank'ın alt kuruluşu ON tarafından yapılan duyuru ile bildirilen ihtiyaç kredisi kampanyası kapsamında vatandaşlara 10 bin TL tutarında ödeme yapılacağı bilgisi verildi. Gelen duyuru kapsamında bildirilen ihtiyaç kredisi kampanyası kapsamında vatandaşlara ödenecek tutar anında hesaplara geçiyor ve vatandaşlar kolaylıkla ihtiyaç kredilerinden yararlanabiliyor.

Burganbank tarafından hazırlanmış olan bu ihtiyaç kredisinin koşulları ise şu şekilde;

  • Kredi Tutarı: 10 Bin TL
  • Vade Süresi: 12 Ay
  • Faiz Oranı: 1,99%
  • Aylık Taksit Tutarı: 974,13 TL
  • Tahsis Ücreti: 0 TL
  • Yıllık Maliyet Oranı: 15,9036%

burganbank-on

İlgili kredi kampanyasından faydalanmak isteyen kişiler banka kredi müşterisi olduktan sonra başvurularını kolay bir şekilde mobil uygulama ve internet bankacılığı aracılığıyla gerçekleştirebilirler.