Burgan Bank Süper Hesap İle Kredi Başvurularına Son ! İhtiyaç Anında Artık Nakit Derdiniz Olmayacak

Nakit ihtiyacı, gelir düzeyi her ne olursa olsun her bireyin zorlandığı konulardan biri. Bazen gelir ve gider dengesini iyi kuramadığımız için bile acil nakit ihtiyacımız olabilmekte. Burgan Bank, Süper Hesap adlı ürünü ile nakit ihtiyaçlarına farklı bir çözüm sunuyor

PAYLAŞ
TAKİP ET Google News ile Takip Et
Haber Kredi - Serhat KARAMAN

Nakit ihtiyacı, gelir düzeyi her ne olursa olsun her bireyin zorlandığı konulardan biri. Bazen gelir ve gider dengesini iyi kuramadığımız için bile acil nakit ihtiyacımız olabilmekte. Bu gibi durumlarda bankaların kredi kartlarına ya da kredi hizmetlerine sarılıyor olsak da bu gibi yöntemler her zaman büyük bir külfete sebep olmakta. Üstelik nakit ihtiyacı kısa süreli olduğunda kredi maliyetlerine katlanmak ekstra masraflar doğurabiliyor.

Burgan Bank, Süper Hesap adlı ürünü ile nakit ihtiyaçlarına farklı bir çözüm sunuyor. Kısa süreli ihtiyaçlarınızda artık kredi peşinde koşmanıza gerek olmayacak. Hesabınızda yeterli para olmasa da süper hesap ile ihtiyaçlarınızı karşılayabilecek, borcunuzun geri ödeme süresine göre faiz ödeyerek gereksiz faiz masrafına katlanmak zorunda kalmayacaksınız.

Anlık Nakit İhtiyaçlarında Süper Hesap Yanınızda

Bazen beklenmedik masraflar ortaya çıktığında apışıp kalabiliyor, o an ihtiyaçlarımızı karşılamak için maliyetli bankacılık ürünlerine boyun eğmek zorunda kalabiliyoruz. Özellikle kısa süreli ihtiyaçlarda kredi kullanmanın doğuracağı olumsuz sonuçlar canımızı sıkabiliyor. Ne var ki artık Burgan Bank’ın süper hesabı var. Ani ihtiyaçlar ortaya çıktığında hangi bankadan kredi çeksem de ihtiyacımı karşılasam derdine son. Süper hesabı kullanarak nakit ihtiyacınızı dakikalar içerisinde karşılayabilir, ödeme yapacağınız zaman sadece kullandığınız tutar ve süreye göre kapama yapabilirsiniz.

Burgan Bank süper hesap avantajlarından yararlanmak için en yakın Burgan Bank şubesini ziyaret edebileceğiniz gibi alternatif kanalları kullanarak da gerekli bilgilere ulaşabilirsiniz. Tanımlanacak süper hesap limiti doğrultusunda harcamalarınızı gerçekleştirebilir, nakit ihtiyacınız olduğunda ATM’den para çekmek suretiyle ya da mobil ve internet bankacılık servislerini kullanarak ihtiyaçlarınızı karşılayabilirsiniz. Ödeme yaparken tüm limit üzerinden değil, kullandığınız tutar üzerinden ödeme yapmanız yeterli olacak. Ayrıca sadece hesap kullanım süresi kadar faiz ödemesi yapacaksınız.

Kredi ve kredi kartı gibi seçenekler, anlık nakit ihtiyaçlarında her zaman yeterli olmayabilmekte. Kredi kartı limitleri, nakit ihtiyaçları için yetersiz kalabilirken kredilerden alınan masraflar da bu işi maliyetli hâle getirebilmekte. Tüm bunlardan kurtulmak ve daha sağlıklı çözümler üretmek adına siz de Burgan Bank’ın süper hesabını deneyebilirsiniz.

HABERİ PAYLAŞ:
HABER KREDİ EDİTÖRÜNDEN