Burgan Bank Bombayı Patlattı! Günde 14 TL’ye 10 Bin TL Kredi!

İhtiyaç kredisinin artık kendisinin neredeyse bir ihtiyaç konumuna geldiği şu günlerde Burgan Bank’tan müjde Geldi!

Kredi 02.10.2021 - 21:30 02.10.2021 - 21:30 Göksel Sarı

İhtiyaç kredisi kullanacaklar için Burgan Bank'tan çok önemli bir açıklama geldi. Pandeminin ekonomik koşullarının etkisi hala devam ederken bu açıklama ile kredi kullanmak isteyen kişilerin yüzü bir  miktarda olsa gülecek.Banka yaptığı açıklama ile 10 bin lira krediyi uygun koşullar altında vereceğini vaad ediyor. Yapılan kredi kampanyası ile başvurulara anında değerlendirilerek onaylama işlemine geçiliyor.

Gecikmiş Bir Banka Borcunuz Olmasın Yeterli

Küçük miktarda da olsa borcu ve ihtiyacı olanlar için bankanın hazırladığı kredi kampanyasında 10 bin lira kredi imkanı veriyor. Faiz oranını başvuran kişinin kendi kredi notunun da etkili olması ile belirlendiği bankanın kredisine başvurular isee başladı. Bankanın kredi kullanım şartı olarak öne sürdüğü durum ise aktif bir gecikmiş kredi veya kredi kartı borcunuzun olmaması.

Online Kredi Çekim İmkanı

Burgan Bank 10 bin lira ihtiyaç kredisine başvurmak isteyenlerin banka şubelerinden başvuru işlemlerini gerçekleştireceği gibi aynı zamanda mobil bankacılık ve bakanın resmi internet sitesinde bu başvuruları yapabilirler. Bu krediyi kullanmak için ise kesinlikle Burgan Bank müşterisi olmanıza gerek yok. 5 dakika içerisinde gerekli işlemleri yaparak bir hesap açmanın oldukça kolay. Online görüşme ile müşteri temsilciniz size yardımcı olacaktır.

Geri Ödeme Planları

36 ay vadeli 10 bin lira ihtiyaç kredisi ile aylık 420 lira geri ödeme ile ihtiyaçlarınızı anlık olarak karşılamanız mümkün. Bu ödeme planını sunan bankanın hesabına göre 10 bin lira kredi için günlük 15 lira ödeme yaparak kredinizi kapatmanız mümkün. 24 ay olarak kredi kullanmak istediğiniz zaman ise aylık geri ödemesi 555 lira olarak belirleniyor. Toplam geri ödeme tutarı ise 13 bin 340 lira olarak hesaplanmış durum da. Eğer kredinin 1 yıl içerisinde yani 12 ay vade ile geri ödemek isterseniz aylık olarak 964 lira geri ödemeniz gerekmekte. Toplam geri ödeme miktarı ise 11 bin 592 lira olarak belirleniyor.