Bu Kredilerde Masraf Yok Düşük Faiz Var! Akbank, Enpara ve Alternatif Bank Duyurdu!

Masrafsız ihtiyaç kredilerine ilgi artıyor. Düşük faiz oranları ile vatandaşların tüm ihtiyaçları bu krediler ile karşılanacak. İşte detaylar…

Kredi 23.02.2022 - 22:26 23.02.2022 - 22:26 Serhat Karaman

Türkiye’nin önde gelen birçok bankası tarafından ihtiyaç kredilerinde cazip fırsatlar sunulmaya devam ediyor. Vatandaşların artan nakit ihtiyaçlarının çözümü için sunulan yeni kredi destekleri düşük faiz oranları ile dikkat çekti. Yüzde 0,99’dan başlayan faiz oranları ve uygun geri ödeme seçenekleri ile anında ihtiyaç kredisi verilecek. 
Akbank, Enpara ve Alternatif Bank’ın masrafsız olarak sunduğu ihtiyaç kredileri ile vatandaşların birçok ihtiyacına nakit çözümleri sunulması hedefleniyor. 

Akbank Masrafsız İhtiyaç Kredisi 

Akbank ihtiyaç kredilerinde yeni dönem resmen başladı. Geçtiğimiz aylarda sıfır faiz fırsatı ile ihtiyaç kredisi veren Akbank, 2022 yılında ise yüzde 0,99 faiz oranıyla tamamen masrafsız olarak 10.000 TL’ye kadar ihtiyaç kredisi verecek. Dijital kanallar üzerinden Akbanlı olan kişilerin yararlanabildiği kredi ile vatandaşların birçok ihtiyacını karşılamaları hedefleniyor. Akbank Mobil üzerinden ‘’Akbanklı Ol’’ sürecinin tamamlanması ile ilk defa ve uzaktan Akbanklı olanlar kredilerini hemen alabilecekler. 

12 ay vade imkanı ile kullanılacak kredi, yüzde 0,99 faiz oranı ve 10 bin liraya kadar verilmektedir. Masrafsız olarak krediden yararlanan kişiler aylık 899 TL taksitle geri ödemelerini yapabilirler. 

Haber

Enpara Dosya Masrafsız ve Tahsis Ücretsiz Kredi 

QNB Finansbank’ın avantajlı dijital bankacılık hizmetlerini sunan Enpara, ihtiyaç kredisi alanında vatandaşların en uygun oranlarda finansman kullanmasını sağlamaktadır. 36 aya kadar vade seçeneklerine sahip ihtiyaç kredisi, dosya masrafı ve kredi tahsis ücreti ödenmeden kullanılabilmektedir. Yüzde 2,09’dan başlayan faiz oranlarından da yararlanarak en uygun ödeme planı ile ihtiyaçlarınıza nakit çözümleri bulabilirsiniz. 

Alternatif Bank Dijital Kış Kredisi 

Alternatif Bank tarafından kış ayına özel tamamen masrafsız kredi sunuluyor. Dijital Kış Kredisi ile masrafsız olarak sunulacak kredi kapsamında herhangi bir dosya masrafı ödenmesi gerekmeyecek. Masrafsız ihtiyaç kredisine başvurmak için 28 Şubat ise son tarih olarak belirlenmiştir. Görüntülü görüşme ile banka müşterisi olanların kullanabildiği kredi, yüzde 1,85 faiz oranları ile kullanılabilmektedir.  

Gelişmelerden Haberdar Olun

@