Bu Kredide Geri Ödeme Şartı Yok! Şubeye Gitmeden Bin Liradan 100 Bin Liraya Kadar İhtiyaç Kredinizi Hemen Alabilirsiniz!

CEPTETEB İhtiyaç Kredisi 3 ay geri ödemesiz fırsatı ile anında ihtiyaç sahiplerinin hesabına gönderilecek. 100.000 TL’ye kadar nakit desteği duyuruldu!

Finans 03.03.2022 - 20:40 03.03.2022 - 20:40 Serhat Karaman

Vatandaşların tüm ihtiyaçları için yerinden bile kalkmaya gerek kalmadan düşük faiz oranları ile ihtiyaç kredisi kullanması sağlanacak. Ayrıca 3 ay boyunca geri ödeme şartının aranmadığı kredi nakit sıkıntısı çeken birçok kişinin ihtiyaçlarını karşılamasını sağlayacak. İhtiyacı olduğu anda vatandaşların tek tıkla kullanabildiği CEPTETEB İhtiyaç Kredisi, düşük faiz oranları ile dikkat çekiyor. 

Nakit ihtiyacı her geçen gün artan vatandaşların banka kredilerine olan ilgisi artmış durumda. Bankalar ise özellikle kendi müşterileri için dijital bankacılık uygulamaları üzerinden sağladığı anında ihtiyaç kredileri ile destek olmaya devam ediyor. TEB’in ayrıcalıklı oranlara sahip ihtiyaç kredisinden CEPTETEB ile anında yararlanabilirsiniz. 

3 Ay Ödemesiz İhtiyaç Kredisi 

3 aya kadar ertelemeli CEPTETEB İhtiyaç Kredisi, vatandaşların tüm nakit ihtiyaçlarını karşılamayı hedefliyor. Yüzde 1,85’ten başlayan faiz oranları ile kullanılacak kredi için 3 – 36 ay vade imkanı da sağlanıyor. Tek tıkla kolay başvuru araçlarının da kullanılabildiği kredi kapsamında 1.000 TL’den 100.000 TL’ye kadar kredi kullanımı sağlanacak. 

Haber

Aylık eşit taksitlerle geri ödemelerinizi 3 ay sonra yapabilir ve herhangi bir kefil ya da teminat göstermeden hızlı bir şekilde ihtiyaç kredisine başvurunu gerçekleştirebilirsiniz. CEPTETEB müşterileri aynı zamanda daha birçok farklı bankacılık hizmetinden de avantajlı oranlarla yararlanabilmektedir.   

CEPTETEB Kredi Başvurusu 

TEB kredi kampanyaları arasında yer alan CEPTETEB İhtiyaç Kredisi, kolay kredi başvurusu sayesinde şubelere gitmeden vatandaşların kredi talep etmesini sağlıyor. CEPTETEB Şubesi müşterilerinin yararlanabildiği kredi kapsamında herhangi bir tahsis ücreti ödemeden de sadece CEPTETEB müşterilerinin kredi kullanmasına olanak sağlanıyor. 

Dijital kanallar üzerinden başvuru formunun tamamlanarak iletilmesinin ardından başvuru sonucu 3 dakika içinde telefonla bildirilmektedir. Dijital dönüşüm politikaları kapsamında CEPTETEB müşterilerinin rahatlıkla başvuru adımlarını takip ederek yerinden bile kalkmadan başvuru sürecini tamamlaması ve kredi onayı sonrasında dilediği gibi kredisini kullanması sağlanmaktadır. 

Gelişmelerden Haberdar Olun

@