Bu Kart Sahipleri Nakit İhtiyaçları İçin 7 Gün 24 Saat ATM'den veya İnternetten Nakit Desteği Alabilecek!

Nakit ihtiyaçlarında vatandaşların yardımına koşan bankalar, avantajlı oranlarla nakit avans fırsatlarını duyurdu. QNB ise anında 15 bin liraya kadar nakit avans vermeye hazırlanıyor!

Finans 02.03.2022 - 21:36 02.03.2022 - 21:36 Serhat Karaman

Banka kredileri ile vakit kaybetmeden 7 gün 24 saat ister ATM ister dijital kanallar üzerinden vatandaşların nakit ihtiyaçlarına finansman çözümleri sunuluyor. 12 aya kadar taksit seçenekleri ve uygun faiz oranları ile taksitlendirilen nakit avans fırsatı, QNB Finansbank CardFinans sahipleri için çok daha avantajlı hale dönüştürüldü. 

Önceden belirlenmiş uygun faiz oranları ile her ay ekstra faiz ödeme derdinden kurtularak nakit ihtiyaçları için sabit taksitlerle taksitli nakit avans kullanımı mümkün hale getirildi. Günün her saatinde ve dilediğiniz gün kullanabileceğiniz nakit avans, 15 bin liraya kadar olan nakit ihtiyaçları için kredi yerine tercih edilebilmektedir. 

QNB Finansbank Taksitli Nakit Avans 

QNB Finansbank’ın Taksitli Nakit Avans fırsatından yararlanarak CardFinans sahiplerinin tüm nakit ihtiyaçlarının en kısa sürede çözülmesi hedefleniyor. Çekilecek tutara göre 6, 9 veya 12 ay vade seçeneklerinden de yararlanarak uygun geri ödeme planları ile işlem yapılabilmektedir. 

Haber

300 TL’den 15.000 TL’ye kadar dilediği miktarda nakdi herhangi bir işlem ücreti alınmadan kullanmak isteyenler, kredi kartı günlük çekme limiti dahilinde talep oluşturabilmektedir. Yürürlükte olan akdi faiz oranı üzerinden yapılan hesaplamalar ile vatandaşlar en uygun oranlarla geri ödeme işlemlerini de yapabilmektedir. 

Taksitli Nakit Avans Hesaplama 

QNB Finansbank CardFinans ile Taksitli Nakit Avans fırsatlarından yararlanmak isteyenlere avantajlı geri ödeme seçenekleri sağlanmaktadır. 15.000 TL nakit avans desteği için ayda sadece 1.432 TL taksit ödeyerek 12 ay boyunca işlem yapılabilmektedir. Talep edeceğiniz nakit avans ile birçok ihtiyacınız için nakit kullanabilirsiniz. 

QNB Finansbank internet şubesi, ATM’leri veya telefon bankacılığı üzerinden taksitli nakit avans taleplerinizi günün her saatinde iletmeniz mümkündür. Anında nakit desteği sağlayan banka, aynı zamandan CardFinans sahipleri için sayısız ayrıcalık ve indirim fırsatları da sunmaktadır. Bu sayede birçok farklı finansman ve ödeme avantajından tek bir çatı altında yararlanarak nakit ihtiyaçlarınızı ortadan kaldırabilirsiniz. 

Gelişmelerden Haberdar Olun

@