Bu Haberi Okumadan Ev Almayın ! Ziraat Bankası İcralık Ev Satışında Dev İndirim Başladı

Ziraat Bankası, ekonomik istikrarın sağlanması adına çalışmalarına hız vermiş durumda. Kamu bankası olarak topluma her alanda fayda sağlayan Ziraat Bankası, son dönemde hem konut kredisi oranlarını indirdi hem de icralık ev satışında fiyatları en dibe kadar çekti.

PAYLAŞ
TAKİP ET Google News ile Takip Et
Haber Kredi - Serhat KARAMAN

Ev alma amacındaysanız Ziraat Bankası icralık ev satış sitesini ziyaret etmeden sakın karar vermeyin. Aksi taktirde çok ama çok pişman olacağınızdan emin olabilirsiniz.

Her banka elindeki gayrimenkulleri satışa çıkarırken satıştaki gayrimenkul sayısı, bir bankanın portföy zenginliğini ifade etmekte. Birçok bankanın elindeki gayrimenkul sayısı sınırlı iken Ziraat Bankası gibi büyük bankaların portföyü bu açıdan çok daha zengin. Bu bağlamda standart bir gayrimenkul satış sitesi gibi hizmet sunan Ziraat, ev almak isteyenlerin en uğrak mekânlarından biri.

Bütçeniz Düşük Olsa da Ziraat Bankası’nda Çözüm Var

Bütçeniz ne kadar düşük olursa olsun Ziraat Bankası’nın zengin konut portföyünde kendinize göre bir ev bulmanız mümkün. Müstakil ev, villa, tripleks, apartman dairesi ve daha birçok konut seçeneğinin olduğu Ziraat gayrimenkul satış sitesinde aradığınızı bulamamanız için hiçbir sebep yok.

Ziraat Bankası gayrimenkul satışları fiziki ihale ile e-ihale şeklinde satışa sunulmakta. Siteye giriş yaptığınızda en üst kısımda fiziki ihale ya da e-ihale yöntemiyle satışa konulan konutlara ayrı ayrı göz atabilirsiniz. Tercih tipinize göre seçim yaptıktan sonra beğendiğiniz bir eve teklif verebilir, en iyi teklifinizi sunarak söz konusu gayrimenkul için satış haklarını elinizde bulundurabilirsiniz.

Sitede akıllı ekran özelliği bulunmakta. Sol kısımda yer alan arama aracını kullanmanız halinde istediğiniz özellikteki evlere çok daha kolay ulaşabilirsiniz. Tüm iller için arama yapmak isterseniz il seçimi yapmanıza gerek kalmaz. Tek ya da birkaç il için seçim yapmak istiyorsanız arama aracının en üst sekmesinde yer alan ‘’İl Seçin’’ özelliğini kullanabilirsiniz.

Bütçeniz sınırlı ise en düşük ve en yüksek fiyat tercihlerinizi de alt kısımda yer alan fiyat bareminden belirleyebilirsiniz. Bu durumda sadece bütçenizin yettiği gayrimenkulleri filtrelemiş olacaksınız.

Hayalinizdeki eve kavuşabilmek adına sıkı bir arayış içerisinde olduğunuzdan eminiz. Bu aramaları zenginleştirebilmek adına sizlere sunduğumuz bu eşsiz seçeneğe göz atmak isterseniz buraya tıklayabilirsiniz.

HABERİ PAYLAŞ:
HABER KREDİ EDİTÖRÜNDEN