Bu Faiz Oranına Peşinatsız Evin Tamamına Kredi Bulmak İmkansız! Akbank Konut Kredisi Herkesi Ev Sahibi Yapacak!

Hiçbir peşinat ödemeden ve evin tamamına kredi kullanarak avantajlı faiz oranları ile kendi evinize kavuşabilirsiniz. Akbank peşinatsız konut kredisini duyurdu!

Kredi 25.02.2022 - 15:20 25.02.2022 - 15:20 Serhat Karaman

Konut fiyatlarında yaşanan artışla beraber banakların konut kredisi faiz oranlarında da ciddi bir artış olduğu görülmüştü. Özellikle son yıllarda hem faiz oranlarının hem de konut fiyatlarının artmasıyla vatandaşlar uygun finansman arayışına başladı. 

Akbank’ın Peşinatsız Mortgage desteği kapsamında uygulanan cazip oranlar vatandaşların 2022 yılında sahip olmak istedikleri evi kolayca almasını sağlayacak. Uygun geri ödeme seçeneklerinin de uygulandığı kredi kapsamında peşinatsız ve evin değerinin yüzde 100’üne kadar kredi kullanılması mümkündür. 

Akbank Peşinatsız Konut Kredisi Faiz Oranı 

Akbank Peşinatsız Mortgage ile ev sahibi olmak isteyen herkese cazip fırsatlar sunuyor. Uygun geri ödeme seçeneklerinden yararlanarak hayalinizdeki eve kavuşmanız için yüzde 1,96’dan başlayan faiz oranları ile kredi talep edebilirsiniz. Ekspertiz değerinin tamamına ve peşinat ödemeden ev satın almanızı sağlayan kredi, avantajlı vade seçenekleri ile kira öder gibi ev sahibi olmanızı sağlayacaktır. 

Haber

Satın alacağı ev için peşinat ödemek istemeyen, yeni evlenen veya iş hayatına yeni atılan profesyonellerin yararlanabileceği kredi herkes için cazip fırsatlar sunmaktadır. Artan konut fiyatlarında karşı en uygun oranlarla krediden yararlanarak hayalini kurduğunuz eve ulaşabilirsiniz. 

Akbank Konut Kredisi Hesaplama 

Akbank’ın peşinatsız konut kredisinin dışında, yüzde 1,96’dan başlayan faiz oranlarına sahip diğer konut kredisi fırsatından yararlanmak isteyenlere özel 120 aya kadar vade seçenekleri ile ayrıcalıklı kredi desteği verilmektedir. 100.000 TL kredi için 120 ay vadede ve yüzde 1.96 faiz oranları ile aylık 2.171 TL taksitle ev sahibi olabilirsiniz. 500.000 TL kredi için 120 ay vade ve yüzde 1.96 faiz oranı ile aylık 10.857 TL olarak taksit oranı hesaplanmıştır. 

Bankaların yüksek faiz oranlarına rağmen Akbank’ın yüzde 2’nin altına çekerek konut kredisi desteği vermesinin ardından vatandaşlar bu kredileri tercih etmeye başladılar. Birçok kişinin yeni yılda da artan fiyatlara ve faizlere rağmen uygun krediden yararlanması için ayrıcalıklı seçenekler sunulmaktadır. 

Gelişmelerden Haberdar Olun

@