Bu Bankalara Bakmadan Araç Almayın! 14 Yaşa Kadar 2. El Taşıt Kredisi! En Uygun Taşıt Kredileri!

Otomobil satın almayı düşünenler için bankalar düşük faizli ve 14 yaşa kadar ikinci el taşıt kredisi sunuyor. İşte en uygun taşıt kredileri…

Kredi 31.12.2021 - 10:47 31.12.2021 - 10:47 Serhat Karaman

Otomobil fiyatları hem sektörel sorunlar hem de kurda yaşanan artış nedeniyle tüm zamanların en yüksek seviyelerine kadar ulaştı. Sıfır km araçlarda fiyatların el yakması ise birçok kişiyi ikinci el piyasalara yönlendirdi. 2. el araç fiyatlarına karşı uygun finansman arayanlar ise çoğu zaman yaş şartına takılıyor. 

2. El Taşıt Kredisi Kampanyaları 

İkinci el otomobil satın almak isteyenler için bankalar uygun faiz oranları ile kredi sağlamaya devam ediyor. Düşük faiz oranları ile kredi tahsis eden bankalar aracılığıyla birçok araç için yüksek yaş şartına da takılmadan, 48 aya kadar vadelerle kredi talep edebilirsiniz. 
Bankaların en uygun 2. el taşıt kredisi kampanyaları ise şunlardır:

-    ING Bank İkinci El Taşıt Kredisi: Yüzde 1,04 Faiz Oranı 
-    Aktif Bank 14 Yaşa Kadar N Kolay Taşıt Kredisi: Yüzde 1,89 Faiz Oranı 
-    Fibabanka N11 2. El Taşı Kredisi: Yüzde 1,89 Faiz Oranı  

Aktif Bank N Kolay Taşıt Kredisi Kampanyası 

Hem düşük faiz oranları hem de yüksek yaşa kadar araçlar için uygun kredi arayanlar için bankalar harekete geçti. Aktif Bank N Kolay Taşıt Kredisi ile ikinci el araç sahibi olmak isteyenlere 14 yaşa kadar tüm marka ve modellerde geçerli finansman desteği sunuyor. 
Yüzde 1,89’dan başlayan faiz oranları ve 48 ay vade seçenekleri ile kolayca kredinizi talep edebilir ve hayallerinizdeki araca kavuşabilirsiniz. 

ING Bank 2. El Taşıt Kredisi Faiz Oranları 

ING Bank İkinci El Taşıt Kredisi kampanyası, yüzde 1,04’ten başlayan faiz oranları ile sunuluyor. Vade ve kredi miktarına göre değişen oranlar kapsamında uygun ödeme seçenekleri de sunulmaktadır. 48 aya kadar vade ve 8 yaşa kadar araçlarda kredi kullanılabilir. 

Fibabanka N11 2. El Taşıt Kredisi 

N11.com üzerinden yapılacak ikinci el araç satın alımları için yüzde 1,89’dan başlayan taşıt kredisi faiz oranları ile Fibabanka ve N11 Türkiye’de bir ilke imza atıyor. 10.000 – 200.000 TL arasında kredi kullanımı ile yüzde 1,89 faiz oranıyla, 36 aya varan vade seçenekleri de uygulanmaktadır.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@