Böylesi görülmedi: PTT'den emeklilere 80 bin TL kredi! Kimliğini al şubeye git, ödeme hesabına yatırılsın

Özel bankalar ve kamu bankalarının ardından bir kredi haberi de PTT'den geldi. Kurum, yaptığı duyuru ile emeklilere 80 bin TL ödeme yapacağını bildirdi.

Kredi 14.09.2022 - 18:44 14.09.2022 - 18:44 Serhat Karaman

Özel bankaların yanı sıra devlete bağlı olan ve kamu bankası olarak adlandırılan banka kuruluşlarından sonra bir ödeme haberi de PTT'den geldi. Posta Telefon Telgraf açılımı olan ve pek çok kişinin yalnızca fatura ödeme noktası olarak bildiği PTT özellikle emekli vatandaşlar için yaptığı çalışmaları büyütüyor.

Çok sayıda vatandaşı ilgilendiren bu yeni haber ile PTT tarafından emekli vatandaşlara kredi verileceği bilgisi duyuruldu. Devlete bağlı olan kurum tarafından yapılmış olan açıklama ile milyonlarca emekliye umut olan haber de verilmiş oldu.

Son zamanlarda devlete bağlı olarak hizmet veren kamu bankalarının yanı sıra özel banka kuruluşları da sürekli olarak ödeme, promosyon ve kredi haberlerini duyurmaya başladı. Bankalar tarafından gelen haberler neticesinde çok sayıda vatandaş da kredi kullanımı için başvuru yapmaya başladı. Pek çok kişi tarafından gerçekleştirilmekte olan başvurular dikkat çekerken vatandaşlar bu bankalardan hangisi tarafından sunulan krediye başvuru yapacaklarını araştırıyor.

Gerek güvenilirlik gerekse tercih alışkanlığı olarak doğrudan devlete bağlı olan banka kuruluşları ile çalışmayı tercih eden vatandaşlar için bu haber müjde niteliğinde geldi. Emekli olduğu için kredi çekemeyen ve ihtiyaçlarını karşılayamayan çok sayıda vatandaşı ilgilendiren bu kredi kampanyası kapsamında emekli vatandaşlar 80 bin TL'ye kadar ihtiyaçlarını karşılayabilecekler.

PTT EMEKLİYE 80 BİN TL KREDİ VERİYOR!

PTT tarafından hazırlanmış olan kredi kampanyası ile çok sayıda vatandaş kredi kampanyasından yararlanabilecek. Karar tarafından kaleme alınan haber kapsamında bu kredi için yalnızca T.C. Kimlik Belgesi ile PTT şubelerine müracaat eden emekli vatandaşların kredi kullanabilecekleri duyuruldu.

Milyonlarca emekli vatandaş için büyük bir problem olan kredi çekme ve ihtiyaçlarını kapatma konusunda destek alabilecekler. Üst limitin 80 bin TL olduğu kredi kampanyası kapsamında vatandaşlar kredi notlarına göre değerlendirmeye alınacaklar. Kredi notu ve kredi risk raporu incelemesi sonucunda olumlu yanıt alan emekli vatandaşlar kredi kampanyasından yararlanabilecek.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@