Borçlu Emekliler İçin Büyük Fırsat! Şekerbank 0.55 Faiz Oranlı Borç Kapatma Kredisi

Ekonomik anlamda zor zamanlar geçiren emeklilere büyük fırsat Şekerbank'tan geldi. Sadece yüzde 0.55 faiz oranlı emekli borç kapatma kredisi ile artık vatandaşlar rahat bir nefes alabilecek…

PAYLAŞ
TAKİP ET Google News ile Takip Et
Haber Kredi - Serhat KARAMAN

Türkiye’nin en çok tercih edilen özel bankalarından Şekerbank, emekli müşterilerine yönelik birbirinden cazip kredi fırsatlarına bir yenisini daha ekledi. Şekerbank resmi web sitesinden yapılan duyuru ile emekli vatandaşlara özel yüzde 0.55 oranından başlayan faizlerle kredi verileceği açıklandı. Borcunu ödemekte zorlanan ve her geçen gün artan hayat pahalılığında acil nakit sıkıntısı çeken emeklilere Şekerbank’tan düşük faiz oranlı kredi desteği sunuluyor.

Şekerbank Düşük Faizli Emekli Kredisi

Şekerbank resmi web sitesi üzerinden yapılan duyuruda yüzde 0.55 faiz oranlı kredi desteğinin sadece emekliler için sunulduğu belirtiliyor. Şekerbank üzerinden rahatlıkla kullanılabilen bu kredi için emekli vatandaşların maaş müşterisi olması gerekiyor. Bir başka deyişle düşük faiz oranlarıyla borç kapatma ve ihtiyaç kredisi çekmek isteyen emekliler, maaşlarını Şekerbank bünyesine taşıması gerekiyor.

Şekerbank’tan emekli maaşı alan kişilere özel başlatılan düşük faizli ihtiyaç kredisi kampanyasında maksimum kredi limiti 100 bin TL olarak belirleniyor. Öte yandan 100 bin TL üzerinde de ihtiyaç kredisi veren Şekerbank’ın bu fırsatlarından yararlanabilmek için kredi notu, gelir durumu ve hayat sigortası gibi koşullar öne çıkıyor.

Şekerbank İhtiyaç Kredisi Başvurusu Nasıl Yapılır?

Acil nakit ihtiyaçlarını Şekerbank’ın sunduğu düşük faizli ihtiyaç kredisi ile karşılamak isteyenler, kredi başvurusu hakkında detayları merak ediyor. Şekerbank politikalarına uygun olması durumunda her emekli için Şekerbank’tan ihtiyaç kredisine onay çıkabiliyor. Daha önce Şekerbank’tan emekli maaşı almamış kişilerin maaşlarını öncelikle banka bünyesine taşıması şartı bulunuyor.

Şekerbank’ın kredi kullanım şartlarında hepsini karşılayan kişiler kendilerine en yakın Şekerbank şubesine giderek ihtiyaç kredisi başvurusu yapabiliyor. Ayrıca 36 ay vade seçenekli 50 bin TL ihtiyaç kredisi kampanyasında 3 ay erteleme gibi kaçırılmayacak avantajlar da sunuluyor. Şekerbank müşterileri, banka şubeleri dışında internet ve mobil bankacılık hizmetlerini kullanarak da en kısa sürede kredi başvurusu yapabiliyor.

HABERİ PAYLAŞ: