Türkiye'de özellikle genç kesim tarafından oluşturulmuş büyük bir pazar payına sahip olan Volkwagen Golf modelleri ile ilgili yeni haberler bir süredir bekleniyordu ki, sızdırılan fotoğraflar dikkat çekti. Volkswagen Golf'ten sızdırılan bu yeni fotoğraflar sonrasında tepkiler çığ gibi büyüdü. 

Türkiye'de en çok satan otomotiv markalarından olan Alman devi Volkswagen tarafından üretilecek olan yeni Golf ile ilgili sızdırılmış olan fotoğraflara ilişkin sosyal medya platformlarında farklı tezler sunuldu.

Kimileri görüntülerin bir otomotiv tuning merkezinden alındığını ifade ederken kimileri ise bu aracın yeni Golf olmadığını, yalnızca Golf 8 modelinin yenilenmiş bir versiyonu olduğunu öne sürdü.

Henüz hakkında pek fazla bilgi bulunmayan fotoğraflar ile ilgili gerçekler ve detaylar haberin devamında, Haber Kredi adresinde...

YENİ VOLKSWAGEN GOLF FOTOĞRAFLARI SIZDIRILDI!

2

Alman devi Volkswagen tarafından üretilen ve pek çok kişi tarafından severek satın alınan otomobil Volkswagen Golf modelleri için yeni gelişmeler yaşandı. Otomobile ilişkin paylaşılan fotoğraflar dikkat çekti. yabancı kaynaklar tarafından sosyal medya platformlarında paylaşılmış olan fotoğraflar pek çok kişinin dikkatini çekti. Geçtiğimiz yıl piyasaya sürülen Golf 8 modeli ile dış kasa kısmında birebir aynı olan otomobile büyük eleştriler geldi.

Çıkardığı her yeni otomobil modeli ile dikkat çeken Volkswagen markasının sevilen modellerinden Golf için sızdırılan yeni fotoğraflarda bir önceki model ile birebir aynı kasaya sahip olan otomobilin detayları ilgi çekti.

En ucuz iPhone satışları devlet tarafından başlatıldı! Realme, iPhone 11 Pro Max, 8 Plus sadece 12 bin TL! En ucuz iPhone satışları devlet tarafından başlatıldı! Realme, iPhone 11 Pro Max, 8 Plus sadece 12 bin TL!

1

Sızdırlan fotoğraflarda görülen otomobilin yeni Golf modeli olacağı iddiası hızlı bir şekilde yayılırken yerli kaynak Motor 1'in haberinde yer alan bilgiler dikkat çekti. Motor 1 tarafından kaleme alınan haberde yer alan bilgilere göre fotoğrafları sızdırılan otomobil modelinin yeni Golf modeline değil Golf 8'in yenilenmiş versiyonuna ait olduğu bildirildi.

3

Geçtiğimiz yıl piyasaya sürülen Golf modelinin dış kasası kendisine hayran bırakmış olsa da ilgili otomobilin iç kısmında yer alan ekran büyük eleştirilere yol açmıştı. Paylaşılan fotoğraflar kapsamında otomobilin iç multimedya ekranında yenilemeye gidildi. Fotoğraflarda yer alan ekran modelinin bundan sonra üretime alınacak olan araçlarda donanım paketine göre geçerliliği olacağı bildirildi.