Birikimlerini Değerlendirmek İsteyenlere Bol Getirili TEB Marifetli Hesap!

Birikimlerini bankalarda mevduat hesabında değerlendirmek isteyenlere en özel avantajlar yine TEB'den geldi. TEB, marifetli hesap ile özel faiz oranları sunmaya devam ediyor…

PAYLAŞ
TAKİP ET Google News ile Takip Et
Haber Kredi - Serhat KARAMAN

Enflasyonun giderek arttığı Türkiye’de birikimlerini hala bankaların mevduat hesaplarında tutmak isteyenlere özel fırsatlar TEB tarafından sunuluyor. Bol getirili bir mevduat hesabı arayanlar, bankaların sunduğu hesap kampanyalarını ve faiz oranlarını araştırmaya devam ediyor. Mevduat hesabı konusunda her zaman müşterilerinin beklentilerini karşılamayı başaran bir özel banka olan TEB yine marifetli hesap avantajıyla öne çıkıyor. TEB marifetli hesap açmak için internet bankacılığı ve mobil bankacılık hizmetlerini kullanmak yeterli oluyor.

TEB Marifetli Hesap Özellikleri Neler?

TEB tarafından duyurulan marifetli hesap, vatandaşların birikimlerini özel faiz oranları ile değerlendirebileceği bir hesap türü olarak karşımıza çıkıyor. Gecelik vadeli mevduata günden güne birikimlerini büyütmek isteyenler, aynı zamanda dilediği zaman para yatırma ve para çekme işlemlerini de TEB marifetli hesapta gerçekleştirebiliyor. Bol getirili mevduat hesabı arayanlara TEB avantajlı çözümler sunmaya devam ediyor.

TEB marifetli hesapta düzenli birikim ve üstü biriksin gibi özel programlar sağlandığı için birikimleri hızlandırmak mümkün oluyor. TEB marifetli hesap, günlük vadeli olarak çalışmakla birlikte her gün ana para ve faizin değerlendirilmesini sağlıyor. TL üzerinden marifetli hesap açan müşteriler, 30 gün boyunca TEB tarafından avantajlı hoş geldin faizinden yararlanabiliyor. Marifetli döviz cinsi hesaplarda da hoş geldin süresi 30 günlük olarak belirleniyor.

TEB Marifetli Hesap Nasıl Açılır?

Birikimlerini TEB bünyesinde değerlendirmek ve yüksek faiz getirisi elde etmek isteyenler, marifetli hesap açılışını merak ediyor. Sadece bireysel TEB müşterileri bu hesaptan yararlanabildiği için müşteri başına sadece 1 adet hesap açılabiliyor. Hoş geldin faizi TL tutarlar için 1 milyon TL’ye kadar, diğer para birimlerinde de farklı tutarlar için uygulanabiliyor.

Marifetli hesap açtırmak isteyen müşterilerin vadesiz hesabı yok ise öncelikle vadesiz hesap açılışı yapılması gerekiyor. TEB hesap açılış tarihinden itibaren hoş geldin faiz dönemini başlatıyor. TEB marifetli hesap başvurusu, internet şubesi, mobil bankacılık ve banka şubelerinden gerçekleştirilebiliyor.

HABERİ PAYLAŞ:
HABER KREDİ EDİTÖRÜNDEN