Bir SMS Yetiyor! Şekerbank'tan Bu Kişilerin Hesaplarına Ödemeler Anında Yapılabilecek!

Şekerbank dijital kanalları, ATM veya şubelerinden 30.000 TL’ye kadar ödeme alabilirsiniz. Şekerbank’tan masrafsız ve komisyonsuz destek ödemeleri başladı…

Kredi 26.02.2022 - 23:16 26.02.2022 - 23:16 Serhat Karaman

Acil nakit ihtiyacına destek arayanlara özel Şekerbank aracılığıyla birçok kişinin hesabına para aktarılacak. Vatandaşların bu destekten yararlanarak sayısız ihtiyacı için nakit kullanması mümkün hale getirildi. Ayrıca herhangi bir masraf veya komisyon olmadan verilecek nakit desteğinde SMS ile kolay başvuru yapılması da mümkündür. 

Ücretsiz olarak taksitli nakit avans özelliğini kullanarak Şekerbank kredi kartları ile vatandaşların kullanılabilir limitleri dahilinde ihtiyaçları için kredi almadan nakit desteğinden yararlanması sağlanacak. Uygun taksitlendirme ve geri ödeme oranları ile düzenlenen nakit avans seçeneği, masrafsız ve komisyonsuz özellikleriyle de dikkat çekmektedir. 

Şekerbank Taksitli Nakit Avans 

Şekerbank’ın Ücretsiz Taksitli Nakit Avans fırsatından yararlanarak dilediği zaman nakit ihtiyacını karşılamak isteyenler anında başvuru işlemlerini yapabilmektedir. Masrafları ve komisyon ücretini ortadan kaldıran Şekerbank, 250 TL ile 30.000 TL arasında ihtiyacınız kadar ödemeyi anında hesabınıza göndermektedir. 

Haber

İlgili kredi kartının kullanılabilir limiti kadarını talep ederek 12 aya varan vade ve yüzde 1.89 faiz oranları ile kolayca talep edebilirsiniz. ATM üzerinden nakit desteğini hemen almak isteyen kişiler ise günlük işlem limiti kadarını kolayca bankamatik ile çekebilmektedir. İster dijital kanallar ile ister ATM veya şubeler üzerinden kolay bir şekilde başvuru adımları takip edilerek 30 bin liraya kadar olan nakit ihtiyaçlarınızı karşılayabilirsiniz. 

SMS ile Taksitli Nakit Avans 

Şekerbank kredi kartları ile taksitli nakit avans kullanarak nakit ihtiyaçlarını karşılamak isteyenler, ‘’TNAKİT’’ yazıp boşluk bırakarak kartının son 4 hanesini de yazdıktan sonra 1953’e SMS gönderebilirler. SMS ile başvuru sonrasında taksitli nakit avans kullanımı hakkında detayların aktarılması için banka temsilcisi tarafından aranabilirsiniz. 

Artan nakit ihtiyaçları için vatandaşların çok sık başvurdukları nakit avans özelliği sayesinde kredi kullanmak zorunda kalmadan günün her saatinde vatandaşların nakit desteği alması sağlanmıştır. Masrafsız olarak Şekerbank aracılığıyla kullanabileceğiniz nakit avans özelliği, uygun geri ödeme seçenekleri sayesinde de herkesin bütçesi için avantajlı geri ödeme planları sunmaktadır. 
 

Gelişmelerden Haberdar Olun

@