Türkiye'de verilen promosyon savaşı son bulmuyor. Gerek bankalar gerekse şirketler tarafınsan sürekli olarak daha yüksek tutarlarda daha kapsamlı promosyon ödemeleri duyuruluyor. Gelen son bilgiler ise Ankara'dan.

Garanti Bankası duyurdu müşterilerine 1000 TL verecek! Son gün 31 Mart Garanti Bankası duyurdu müşterilerine 1000 TL verecek! Son gün 31 Mart

Alman menşeili otomotiv ve makine devi MAN SE markasının ülkemizdeki operasyonu olan MAN Türkiye kapsamında çok sayıda çalışan bulunuyor. Pek çok büyük küçük fark etmeksizin firmalar tarafından promosyon ödemesi verilirken Alman devi tarafından da yüksek tutarlı bir promosyon ödemesi yapılacağı öne sürüldü.

Şirket içerisinden gelen bilgiler kapsamında Ankara Akyurt'ta bulunan MAN Türkiye bünyesinde hizmet veren personellere 29 bin TL tutarında büyük ölçekli bir promosyon ödemesi yapılacağı bildirildi.

Tır, kamyonet ve otobüs üretimi ve konfigüre etme alanındaki çalışmalarını sürdürmekte olan MAN Türkiye bünyesinde çalışan çok sayıda kişi için müjdeli haber geldi. Gelen son bilgilere göre şirketin çalışanlarına büyük ölçekli bir promosyon ödemesi yapacağı öne sürüldü. Şirket içinden gelen bilgiler kapsamında çok sayıda kişiyi ilgilendiren bu haber duyurulmuş oldu.

MAN Türkiye tarafından verilecek olan promosyon ödemesi tutarının rekor rakamlara ulaşacağı ve Türkiye'de verilen en yüksek promosyon ödemeleri arasında yer alacağı iddiası dikkat çekti.

Türkiye çapında pek çok çalışanı bulunan Alman devi şirketin İş Bankası ile olan anlaşmasının 3 yıllığına daha uzatılacağı ve bu 3 yıllık süreç için de tam olarak 29 bin TL tutarında ödeme gerçekleştirileceği bildirildi.

Şirket çalışanları tarafından almış olduğumuz bilgiler kapsamında ödeme konusunun henüz kesinlik kazanmadığı ve rakamın ise tam olarak belirlenmediği dile getirilirken öte yandan İş Bankası ile anlaşması bulunan MAN Türkiye'nin 3 yıllık bir ortaklık için daha imza atacağı ihtimalinin oldukça kuvvetli olduğu dile getirildi.

Yukarıdaki haber metninde yer alan bilgiler şirket içinden gelmiş olup henüz kesinliği bulunmamaktadır.

Berkay Demiröz - www.haberkredi.net özel haberi olup kaynak göstermeden kullanılamaz.