Beyaz Eşya ve Elektronik Alışverişine Özel Faizsiz İhtiyaç Kredisi! Kuveyt Türk Finansman Paketiyle Tüm İhtiyaçlara Çözüm Sunacak

Kuveyt Türk Katılım bankası hazırlamış olduğu yeni kredi paketi ile beyaz eşya ve elektronik alışverişleri için faizsiz finansman sunacağını açıkladı. İşte detaylar!

Kredi 27.01.2022 - 16:55 27.01.2022 - 16:55 Serhat Karaman

İhtiyaçlarını karşılamak isteyen vatandaşlar için üst üste gelen zamlar bütçelerini zorlamaya devam ediyor. Bunun üzerine kendilerine finansman desteği aramaya devam ediyorlar. Yeni yılda pek çok vatandaşın imdadına Kuveyt Katılım Bankası koştu. Bu süreç içerisinde pratik bir şekilde finansman bulabilmek için vatandaşlar alışveriş kredisi kullanabilecekler. 

Kuveyt Katılım Bankası faizsiz destek sunarken bu süreç içerisinde bayiler üzerinde gerçekleştirmiş olduğu anlaşmalar ile birlikte pek çok ihtiyaca özel çözümler sunuyor. Kuveyt Türk tarafından 40 bin liraya varan ihtiyaç kredisi almak için gerekli başvuruların banka üzerinden yapılması gerekmektedir. 

BEYAZ EŞYA VE ELEKTRONİK ÜRÜNLER İÇİN ÖZEL ALIŞVERİŞ KREDİSİ VERİYOR

Kuveyt Katılım Bankası hazırlamış olduğu kredi kampanyasının ardından elektronik, beyaz eşya, ev tekstili ürünleri olmak üzere geniş yelpazede pek çok ürün için ihtiyaçlara özel fırsatlar sunmaya devam ediyor. 

Bankanın prosedürü ile birlikte yapılan alışverişlerden faiz alınmayacağının da altı çizildi. Kredinin vade seçeceği de 36 ay olarak belirlendi. Dijital ortamda yapılacak alışverişler için geçerli olmakla birlikte yapılacak alışverişlerde kredi limitini doldurma endişesi de bulunmuyor. 

KUVEYT TÜRK FAİZSİZ KREDİ PAKETİNİ AÇIKLADI

Faizsiz bankacılık sistemini belirleyen Kuveyt Türk Katılım Bankası bu süreçte ihtiyaçlara yönelik olarak 40 bin liraya varan kredi veriyor. Yapılacak olan elektronik alışverişlerinde de 12 taksit seçeceği ile ödemelerin kolaylaştırılmasını sağlıyor. 

Anlaşmalı olan mağazalar bu süreç içerisinde bankanın internet sitesi üzerinden rahatlıkla kontrol edilebilir. 10 bin liralık faizsiz finansman alan bir kişi faiz yerine bankanın belirlediği yüzde 1.98 oranındaki kar oranlarını ödüyor. Bunun üzerine aylık 967 liralık taksitlerle evin tüm ihtiyaçları 2022 yılında karşılanabilecek. 

Gelişmelerden Haberdar Olun

@