Akaryakıt fiyatlarında yeni zam yağmuru tüm hızı ile devam ederken ne yazık ki benzin ve motorine peş peşe 3. günde yeni zam haberi verildi. Yapılan zamlar sonrasında akaryakıt fiyatları adeta alev alırken sosyal medyada yapılan zamlara büyük tepki oluştu. 

Brent petrol fiyatında yaşanan düşüş döneminde indirim yapılmamasına rağmen en ufak yükseliş dalgasının zam fırtınasına dönüşmesi tepki çekerken akaryakıt sektörü temsilcileri ise hem brent petrol hem de dolar kurunda yaşanan eş zamanlı yükseliş nedeni ile zam yaşandığını öne sürdü. Son gelen zamlarla beraber son 3 gün içerisinde motorine 4 liralık zam gelmiş oldu. 

Rakamı içeriden aldım diyen gazeteci kulis haberini duyurdu! Net brüt farkı kalkacak asgari ücret 10 bin TL mi olacak? Rakamı içeriden aldım diyen gazeteci kulis haberini duyurdu! Net brüt farkı kalkacak asgari ücret 10 bin TL mi olacak?

AKARYAKIT FİYATLARINDA SON DURUM NE, BENZİN VE MOTORİNE ZAM GELDİ Mİ, ZAM BEKLENTİSİ VAR MI?

Akaryakıt fiyatlarında yaşanan yükseliş ne yazık ki araç sahiplerinin bütçesini zorlamaya devam ederken yeni zamların peş peşe yansıması büyük tepkilere neden oldu. Brent petrol fiyatının sert bir yükseliş harekete ile 80 dolar seviyesinden yeniden kendisini 90 dolar bandının üzerine atması ile benzin ve motorine üst üste 3. kez zam geldi. 

brent petrol 7 ekim

Brent petrol fiyatı için yaşanan yükseliş sonrasında benzin ve motorine üst üste 3 kez zam yapılırken sektör temsilcileri yarın için yeni bir zam beklentisi olmadığını duyurdular. Dolar kurunda yaşanan hareketlilik ve brent petrol fiyatı içinde yaşanacak dalgalanmalar takip edilecek. 

petrol ofisi fiyatları

PETROL OFİSİ GÜNCEL AKARYAKIT FİYATLARI LİSTESİ! ANKARA, İSTANBUL VE İZMİR GÜNCEL BENZİN MOTORİN LİTRE POMPA SATIŞ FİYATI NE KADAR?

Yapılan güncellemelerin ardından İstanbul'da yeni tarife ile motorinin litre fiyatı 27,16 liraya benzinin litre satış fiyatı ise 20,61 TL'ye yükseldi. Motorinin litre fiyatında böylelikle son 3 günde yapılan üst üste zamlarla 4 TL birden yükseliş yaşanırken 25 TL barajının ardından 27 TL barajı da bir kere daha aşılmış oldu.