Akaryakıt fiyatları dalgalı olarak seyretmeye devam ederken akaryakıt alışverişi yapmak isteyen kişilere bekledikleri indirim müjdesi verildi. Benzin, motorin ve LPG otogaz almak isteyen kişiler istasyona gitmeden önce bunu yapmaları durumunda 50 TL indirim hakkı elde edecekler! 

Kredi kartı akaryakıt kampanyaları yakından takip edilirken dün açıklanan yeni akaryakıt zammı sonrasında sürücüler için önemi daha da arttı. Araç sahipleri için indirim duyurusu yapan bankalar arasına Vakıfbank'ta katıldı. Vakıfbank Worldcard kredi kartı olan kişilere özel olarak hazırlanan kampanya ile kredi kartı olan kişiler yaptıkları akaryakıt harcamaları için indirim hakkı kazanacaklar. 

AKARYAKIT KAMPANYALARI! VAKIFBANK WORLD CARD KREDİ KARTI OLANLAR AKARYAKITI 50 TL UCUZA ALACAKLAR...

Vakıfbank kredi kartı kampanyaları arasında yer alan akaryakıt kampanyası ile 350 liralık akaryakıt alımı yapan kişilere toplamda 50 TL indirim kazanma imkanı sunuldu. Vakıfbank resmi internet sitesi üzerinden duyurulan kampanya kapsamında 4 adet 350 TL ve üzeri akaryakıt alışverişi yapan kişilere 50 TL indirim verileceği ilan edildi. 31 Ekim 2022 tarihine kadar devam edecek olan kampanyada tek seferde yapacağınız 4 adet 350 TL ve üzeri alışverişe 50 TL Worldpuan hediye edilecek. 

Söylemedi demeyin, kriz kapıda! Başarılı ve uzman ekonomist Selçuk Geçer uyardı! Söylemedi demeyin, kriz kapıda! Başarılı ve uzman ekonomist Selçuk Geçer uyardı!

vakıfbank kart kampanyası

VAKIFBANK KREDİ KARTI AKARYAKIT KAMPANYASI İÇİN BAŞVURU NASIL YAPILIR?

Kampanyadan yararlanmak isteyen kişilerin başvuru yapmaları gerekecek. Bunun için ilk 350 liralık akaryakıt alışverişi yapılmadan önce VakıfBank Mobil’de yer alan “Cepte Kazan” üzerinden ''Hemen Katıl'' tuşunun tıklanması yeterli olacak. BusinessCard’lar, Bankomat Kart’lar, nakit çekim ve yurt dışı işlemleri, mail order, iade, iptal ve puan kullanımı işlemleri kampanya dışında kalırken bunlar haricinde yer alan 350 liralık akaryakıt alımları ile indirim kazanılacak. 

50 liralık indirim tutarı 7 Kasım 2022 tarihine kadar kredi kartına yüklenirken 8 Kasım tarihi itibari ile kullanıma açılacak. Ancak 23 Kasım tarihine kadar kullanılmayan world puanlar geri alınacak. Express kredi kartı olan kişiler ise kampanyaya katılmak için 4.99 TL ücret ödemek zorunda kalacaklar. Kampanya 1 Ekim 2022 tarihi itibari ile başlarken 31 Ekim 2022 tarihinde sona erecek. Bu tarihler arasında 50 TL world puan kazanma imkanı tüm sürücülere sunulmuş olacak.