Belgesiz Şartsız 100 Bin Lira Kredi Fibabank’ta! Başvuran Alıyor!

İhtiyacı olan, borçlarını kapatmak isteyen ve nakit ihtiyaçlarını karşılamak isteyen vatandaşlar bankaların kapısını çalıyor.

Kredi 16.10.2021 - 15:23 16.10.2021 - 15:23 Göksel Sarı

Bankaların tüketici kredisi kampanyaları tüm hızıyla devam ediyor. Ülkemiz de ihtiyaç kredisi kullanımı oldukça yaygın bir durum. Son pandemi koşulları ile birlikte ise  neredeyse zorunluluk haline gelen ihtiyaç kredileri bankalarında üzerinde en çok durduğu kredi kampanyası durumunda. Hemen hemen her ailenin bütçesini sarsan ana kalem giderlerin pandemi koşullarının sebebi ile de daha da artması sonucu vatandaş bankaların yolunu tutmaya başladı.

Vatandaşların ihtiyaç kredisi isteğine hemen hemen her banka kendi bütçeleri doğrultusunda kredi kampanyaları düzenleyerek cevap vermeye çalışıyor. Bu kapsamda uygun faiz ve vade oranları hangi bankalarda bulunacağı merak konusu oluyor.

Başvuru Şekilleri

Fibabanka açıkladığı kredi kampanyası ile vatandaşların isteğine cevap vermeye çalışıyor. Tüm ihtiyaçlarınız için uygun faiz oranları ile Fibabanka İhtiyaç Kredisine başvurabilirsiniz. Cazip faiz oranları ile ihtiyaçlarını ertelemenize gerek kalmasın nakit desteği alabilirsiniz. Başvurularının 7/24 hizmet veren 444 88 88 telefon bankacılığı kanalı ile veya resmi internet sitesinden, mobil ve internet bankacılığı ile yapılabildiği krediye en yakın Fibabanka şubesine de başvurabilirsiniz.

Kredi Limitleri ve Detaylar

Müşterilere bulundukları risk grubuna göre kredi kullanımı sağlayan bankanın, düzenlediği kredi kampanyasının en alt limiti 3 bin TL olarak belirlenmiş durumda. Kredinin en üst limiti olarak ise 100 bin TL belirlendi. 12 ila 36 ay vade seçenekleri bulunan kredi kampanyasının faiz oranları başvuran müşterilerin hangi risk grubunda olduğuna bağlı olarak değişiklik göstermekte. Kredi başvuru şartlarını karşılayan vatandaşların değerlendirme süreçleri tamamlandıktan sonra anında onay ile kredi tutarı en hızlı şekilde hesabınıza yatırılmakta.

TC Kimlik Numarası Kredi İçin Yeterli

Fibabanka ihtiyaç kredisi avantajlarından faydalanmak için kredi notunuz tek geçerli koşul olarak öne sürülüyor. Fibabanka ihtiyaç kredisi kullanımda kefil ve ipotek gibi  prosedürler aramadığı gibi, kredi kullanmak isteyen kişilerin TC kimlik numaralarının yazılı olduğu bir belge ile başvurularını gerçekleştirme imkanı sağlayarak herhangi başka bir belge talep edilmiyor.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@