Emeklilere yeni destek paketleri peş peşe açıklanmaya devam ederken bu destek paketlerinden birini de Halkbank açıkladı. Emeklilere yönelik olarak başlatılan promosyon kampanyaları yakından takip edilirken nakit para ihtiyacı yaklaşan kış öncesi artan emeklilere 20 bin liralık özel destek paketi hazırlandı. 

Enflasyonunun sert yükselişi devam ederken etiketlere yansıyan zamlar yılbaşında yapılacak olan maaş zammı müjdesini bekleyen emekliler için ay sonunu getirmeyi daha da zorlaştırdı. Nakit sıkıntısı çeken emekliler bankaların vermeye başladığı maaş promosyonu ile rahat bir nefes alırken kış öncesi daha fazla nakite ihtiyaç duyan emekli maaş müşterilerine Halkbank 20 bin TL limitli özel kredi kampanyası başladı. 

MUTLU EMEKLİ İHTİYAÇ KREDİSİ HALKBANK KREDİ KAMPANYASI! 

Halk Bankası ihtiyaç kredisi çekmeyi düşünen emeklilere özel yeni destek paketini açıkladı. 20 bin liraya kadar kredi limiti emeklilere ayrılırken bu paketten yararlanmak isteyen emeklilerin tek bir başvuru yapması yeterli oluyor. Halkbank müşterisi olan emekliler internet şubesi müşterisi olması durumunda bankaya ya da maaş müşterisi olduğu şubesine gitmeden kredisini hemen cepten çekebiliyor. 

halk emekli hesaplama

HALKBANK İHTİYAÇ KREDİSİ HESAPLAMA TABLOSU! 36 AY VADELİ 20.000 TL KREDİNİN AYLIK TAKSİT TUTARI KAÇ TL?

İhtiyaç kredisi çeken emekliler için banka kampanyalı faiz oranını yüzde 1,55 olarak ilan ederken bu oran üzerinden 36 ay vadeli 20 bin TL ihtiyaç kredisi çeken kişilerin aylık taksit tutarı 776,80 TL olarak gerçekleşecek. Bankadan 20 bin TL ihtiyaç kredisi çeken kişilerin toplam kredi ödemesi ise 27 bin 964,80 TL olarak yapılacak. Kredi paketinden yararlanarak 20.000 TL nakit para kullanan bir emeklinin bu kredi paketinde 36 ayın sonunda ödeyeceği faiz yükü 7 bin 964,80 TL olarak gerçekleşecek. 

HALK BANKASI İHTİYAÇ KREDİSİ BAŞVURUSU NEREDEN, NASIL YAPILIR?

TEB, QNB, ING İhtiyaç kredisinde öne geçtiler! 75 bin TL ihtiyaç kredisi düşük faizle duyuruldu! TEB, QNB, ING İhtiyaç kredisinde öne geçtiler! 75 bin TL ihtiyaç kredisi düşük faizle duyuruldu!

Halkbank ihtiyaç kredisi başvurusu emekli maaşının alındığı tüm Halkbank şubeleri üzerinden yapılabileceği gibi aynı zamanda Halkbank mobil şube ve internet sitesi üzerinden de yapılabilmektedir. Halkbank maaş müşterisi olan ve mobil şube uygulamasını kullanan emekliler uygulama üzerinden bankaya gitmeden anında kredi çekerek 20 bin liraya kadar hazır kredi limitinden yararlanabilmektedir.