Başvuran Herkese Akbank Anında 500 TL Chip - Para Dağıtıyor! Başvuru Yapanın Cebine Anında 500 TL! 

Akbank Axess’e başvuru yapan herkes 500 TL’ye vatan Chip – Para fırsatından yararlanabilecek. İşte detaylar…

Ekonomi 04.01.2022 - 12:39 04.01.2022 - 12:39 Serhat Karaman

İlk defa Akbank’ın Axess uygulamasına başvuranlar, 500 TL Chip – Para ve internet alışverişlerinde yüzde 20 oranında kazanç elde edebiliyor. Akbank’ın en avantajlı kredi kartlarından biri olan Axess, ayrıca birçok farklı avantajlı kampanya ile birçok mağaza üzerinden yapılacak işlemler için cazip indirim fırsatları sunmaktadır. 

Artan ihtiyaçlarına yönelik ek harcama desteği ve taksitlendirme avantajları arayanlar için ayrıcalıklı fırsatlar sunana Axess, işlem başına internet alışverişlerinde 100 TL ve ayda toplam 500 TL’ye varan Chip – Para ödülünden başvuran herkes yararlanabilecek. Cebinize inen Axess’i ayrıca anında kullanma avantajından da yararlanabilirsiniz. 

Axess 500 TL Chip – Para Kampanyası

Akbank’ın 500 TL Axess Chip – Para kampanasından yararlanmak için hemen Akbanklı olmanız mümkün. Cebe İnen Axess’e başvurusunu yapan herkese anında 500 TL Chip – Para hediye. İlk defa başvurusunu yapan vatandaşlar, internet alışverişlerinde yüzde 20, her işlem başına 100 TL olmak üzere, ayda toplamda 500 TL Chip – Para kazanma şansı elde edebilecek. 

Kurye beklemek zorunda kalmadan Akbank Mobil üzerinden internet alışverişleri ve diğer işlemler anında yapılmaya da başlanabiliyor. Ayrıca ilk defa Axess’e başvuru yapanlar ilk 500 TL ve üzeri harcamalarına özel 250 TL Chip – Para kazanma şansı da elde ediyor. 31 Ocak 2022’ye kadar devam edecek kampanya kapsamında başvuru yapan herkes Akbank’ın avantajlarından yararlanabilecek. 

Axess Kredi Kartı Başvurusu 

Axess kredi kartı başvurusunun ardından kurye beklemek zorunda kalmadan Akbank Mobil ile rahatlıkla kartınızı kullanmaya hemen başlayabilirsiniz. Tamamen dijital kanallar üzerinden mobil veya internet üzerinden kredi kartı başvurunuzu tamamlayabilirsiniz. Cebe inen Axess ile Axess’e başvuranlar ayrıca ilk harcamaları sonrasında 500 TL’ye kadar Chip – Para kazanma şansı da elde ediyor. 

‘’Cebe İnen’’ kart başvurusu bölümünden Akbank Mobil aracılığıyla işlem gerçekleştiren tüm vatandaşlar Axess’in avantajlarından tüm alışverişlerinde rahatlıkla yararlanabilecek. Vatandaşların artan ihtiyaçlarına yönelik cazip oranlar ve indirim fırsatları Akbank’ın Axess kampanyaları ile 2022 yılında da sunulmaya devam ediyor.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@